arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۱۸۲۴
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۳ - ۱۳ مهر ۱۳۹۲

برخی متهمان پرونده رشوه در فوتبال شناسایی شدند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از شناسایی برخی متهمان پرونده رشوه در فوتبال خبر داد.

مصطفی‌ افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به پرونده رشوه در فوتبال گفت: کمیسیون اصل نود به صورت جدی و قاطعانه پیگیر این موضوع است و احتمال دارد بخش عمده مباحث مرتبط با این پرونده تا انتهای این هفته مشخص و روشن شود.

وی با اشاره به جمع‌آوری اسناد مربوط به رشوه در فوتبال در کمیسیون اصل نود مجلس گفت: قرار است آقای علیپور دبیر رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال اسناد دیگری طی این هفته به کمیسیون ارائه کند.

 سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه برخی از متهمان رشوه در فوتبال شناسایی شده‌اند، اظهار داشت: با توجه به اسناد جمع‌آوری شده در فدراسیون فوتبال و کمیسیون اصل نود برخی از افراد رشوه دهنده یا گیرنده شناسایی شده‌اند؛ البته مقامات فدراسیون فوتبال هم با استناد به اسناد خود از شناسایی برخی متهمان خبر می‌دهند.

افضلی‌فرد در پاسخ به این سؤال که آیا تاکنون کسی در رابطه با این پرونده دستگیر شده است، گفت: تا آنجا که من اطلاع دارم فردی دستگیر نشده است.

 وی با بیان اینکه جلسات کمیسیون اصل نود در رابطه با بررسی رشوه در فوتبال ادامه خواهد داشت، گفت: قرار است کمیسیون با بازیکنان، داوران و مسئولان ورزشی کشور جلساتی برگزار کند تا ابعاد بیشتری از این موضوع مشخص شود.

سخنگوی کمیسیون اصل نود همچنین خاطرنشان کرد: این کمیسیون پس از بررسی‌های خود و جمع‌آوری اسناد و اطلاعات مرتبط با این پرونده گزارش نهایی خود را تهیه و در صحن علنی مجلس قرائت خواهد کرد و سپس متهمان به دستگاه قضایی معرفی می‌شوند.
نظرات بینندگان