arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۲۵۱۲
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۶ - ۱۸ مهر ۱۳۹۲

ادعای جدید منافقین علیه برنامه هسته‌ای ایران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در آستانه مذاکرات ایران و 1+5، گروهک تروریستی منافقین سخن‌پراکنی‌های جدیدی را علیه برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است.

به گزارش فارس، در شرایطی که ایران در آستانه مذاکرات مهم ژنو با شش کشور موسوم به 1+5 قرار دارد و بسیاری از محافل سیاسی در جهان از تمایل خود به حل مساله هسته‌ای ایران از طرق دیپلماتیک سخن می‌گویند، رویترز گزارش داده که گروهک موسوم به «شورای ملی مقاومت»، که اکثر اعضای آن را تروریست‌های سازمان منافقین تشکیل می‌دهند، ادعا کرده است که اطلاعاتی از یک مرکز هسته‌ای مخفی در ایران در اختیار دارد.

این گروهک تروریستی که دستش به خون بسیاری از شهروندان ایرانی و عراقی آلوده است، در ماه جولای هم اتهامی را از همین دست به جمهوری اسلامی ایران وارد آورده بود اما کشورهای مختلف توجهی به آن نکردند و تنها فرانسه ابراز داشت که این ادعا را بررسی خواهد کرد.

گروهک نفاق در ادعای جدید خود گفته است که ایران یک برنامه نظامی هسته‌ای را به سایتی نظامی در 1.5 کیلومتری تهران منتقل کرده است.

منافقین در ادامه ادعای خود ابراز داشته‌اند که در حدود 100 کارشناس ایرانی در حال انجام آزمایش‌های کوچک در این سایت نظامی هستند.

تروریست‌های منافقین طی سال‌های گذشته همکاری گسترده‌ای را با محافل صهیونیستی علیه برنامه هسته‌ای ایران داشته‌اند و بخشی از پروپاگاندای هسته‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران هستند. همچنین اعضای این گروهک در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران نیز نقش داشته‌اند.

منافقین از هر گونه تعامل احتمالی بین ایران و شش کشور نگران بوده و مستمرا دوستان غربی خود را به تشدید اقدامات علیه ایران تشویق می‌کنند.
نظرات بینندگان