arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۳۷۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۱۵ - ۲۸ مهر ۱۳۹۲

آزار و اذیت دختران در پوشش انرژی درمانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مرد تبهکار در پوشش انرژی درمانی با فریب زنان و دختران آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد.

به گزارش مهر، پنجم شهريورماه سال جاري پرونده اي از شعبه 7 بازپرسي دادسراي ناحيه يک تهران مبني بر اقدامات مجرمانه مرد جواني مبني بر اغفال زنان جوان به بهانه انرژي درماني از سوي تعدادي از شهروندان به پايگاه يکم پليس اطلاعات و امنيت عمومي تهران بزرگ ارسال و به سرعت در دستور کار قرار گرفت.


تحقيقات ماموران و بازجويي از شکات حکايت از آن داشت که مرد تبهکاري به نام "حميد رضا عبدالوهابي" به بهانه انرژي درماني اقدام به اغفال زنان جوان کرده و ضمن کشاندن آنان به مخفيگاه خود به ايجاد رابطه نامشروع و اذيت و آزار زنان جوان مبادرت کرده است.

سرگرد يزدان سليمان آبادي رئيس پايگاه يکم پليس اطلاعات و امنيت عمومي تهران بزرگ در ادامه با اعلام اين خبر با اشاره به شناسايي تعدادي از شکات و حجم گسترده اقدامات مجرمانه متهم متواري گفت؛ انتشار بدون پوشش تصوير متهم برای شناسايي از سوي مقام قضايي صادر شده است. به همین خاطراز کليه شهروندان که اطلاعاتي در خصوص محل هاي تردد و يا مخفيگاه صاحب تصويرِ دارند, درخواست مي شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طريق شماره تماس 22706756و 22707812در اختيار کارآگاهان ماموران پايگاه يکم پليس اطلاعات و امنيت عمومي تهران بزرگ واقع در ميدان قدس،خيابان دربند،کوچه حميد قرار دهند.
نظرات بینندگان