arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۳۸۸۱
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۵ - ۲۹ مهر ۱۳۹۲

سرپرست پرسپولیس: یک امتیاز برای دلجویی از تیم‌های دیگر کم شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرپرست پرسپولیس می‌گوید کمیته‌ انضباطی برای این که بگوید به همه تیم‌ها یکسان نگاه می‌کند، یک امتیاز را از پرسپولیس کم کرد.

سعید شیرینی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره کسب یک امتیاز از پرسپولیس، بیان کرد: این اتفاقات طبیعی است. منتظرند هواداران دو تیم درگیر شوند و از پرسپولیس یک امتیاز کم کنند. معتقدم کمیته‌ انضباطی برای دلجویی از تیم‌های دیگر این یک امتیاز را از ما کم کرد.

وی ادامه داد: هر کس خصوصیات اخلاقی منحصر به فردی دارد و داورها این را می دانند. قطعا اگر داور به یک مربی حمله کرده و یا بلند صحبت کند آن را تحریک خواهد کرد. در بازی با داماش دیدید من برای صحبت با کمک داور جلو رفتم، اما او سر من هم داد زد و با دایی هم برخورد تندی داشت. البته دایی در منطقه فنی ایستاده بود و این صحبت‌ها را می‌کرد.

سرپرست پرسپولیس همچنین با انتقاد از مجری برنامه «90»،‌ تصریح کرد: مگر برای تیم فولاد اتفاق مشابهی نیفتاد، چرا مجری خوب برنامه تلویزیونی به آن نمی‌پردازد و فقط با استقلال و پرسپولیس سر و کار دارد. فکر می‌کنم می‌خواهند این دو تیم را بکوبند و کوچکش کنند تا به سطح تیم‌های دیگر برسد. هر داور علیه پرسپولیس سوت می‌زند می‌گویند کار قهرمانانه انجام داده است. خواستند با کاری که انجام می‌دهند بگویند با همه برخورد یکسان می‌کنیم.

شیرینی در پایان با اشاره به این که رویانیان گفته از این که تمرکز دایی را به هم می زنند ناراحتم، افزود: جوی علیه پرسپولیس به وجود آمده و از یک طرف اسطوره کشی هم در ایران وجود دارد. همه فوتبال ایران را در دنیا با علی دایی می‌شناسند. به هر حال او روی تیمش تعصب دارد و به خاطر آن به داوران اعتراض می‌کند، حال یکی با لبخند و دیگری با داد و فریاد این کار را انجام می‌دهد .

انتهای پیام

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان