arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۴۹۸۸
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۷ - ۰۷ آبان ۱۳۹۲

رویانیان: بعضی‌ از داخل باشگاه پشت سر من کارهای دیگر می‌کنند/من و خانواده‌ام بیمار شده‌ایم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
محمد رویانیان می‌گوید ماندنش در پرسپولیس هنوز قطعی نشده و "بزرگان" باید در این رابطه تصمیم بگیرند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با  (ایسنا)، درباره مخالفت هیات مدیره با استعفایش اظهار کرد: امروز جلسه کوچکی با اکبری داشتیم او حسن‌نیت خود را به من نشان داد. اکبری یکی از طرفداران قدیمی پرسپولیس است که واقعا دلش برای این تیم می‌سوزد.

او ادامه داد: امروز با هم صحبت کردیم، من هم مشکلات را به او گفتم. بحث هجمه به پرسپولیس اصلا درباره شخص رویانیان نیست. من عددی نیستم، اما جایگاهی که دارم، می‌طلبد که پاسخگوی 30 میلیون هوادار باشد. باید حقوق مردم را رعایت کنیم و نمی‌توانیم بگذاریم دل میلیون‌ها هوادار شکسته شود. این تیم مال من نیست بلکه گذشتگان و بازیکنان بزرگ پرسپولیس این محبوبیت را به ارث گذاشتند.

رویانیان گفت: سرمربی که اسطوره ایران است، بازیکن سوم جهان است، آقای گل جهان شده و افتخار همه ایران است را محروم کردند و فشار وحشتناکی به پرسپولیس آوردند. خوشبختانه با درایت کادر فنی حاشیه‌ها به تیم وارد نشد و تیم توانست دو پیروزی پشت سر هم به دست بیاورد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما هزینه‌های سنگینی پرداخته‌ایم اما فقط حرف‌مان این نیست که حواستان به پرسپولیس باشد بلکه حواستان به همه تیم‌ها باشد که حق کسی ضایع نشود.

او با انتقاد از برخی جریان‌ها در داخل باشگاه گفت: من از یکسری دوستان در داخل باشگاه به اکبری گله کردم که من را می‌زنند. این خوب نیست. من هم خیلی اصرار ندارم که مدیرعامل بمانم. اگر کسی فکر می‌کند می‌تواند مدیرعامل باشگاه شود، من حتما به او کمک می‌کنم. اما دیگر چرا پشت سر من کارهای دیگری می‌کنند. اصلا شاید وزارتخانه بخواهد یک نفر دیگر را بیاورد و حمایتش کند. من عضو هیات مدیره هستم و مطمئن باشید هرطور شده به پرسپولیس کمک می‌کنم.

رویانیان اظهار کرد: با همه این تفاسیر برخی نباید کار را از هم بپاشانند و باشگاه را خراب کنند. هنوز تکلیف وزارت ورزش مشخص نشده و در چنین شرایطی پرسپولیس نباید خراب شود. اکبری گفت همه باید همه با هم یکی باشیم و به پرسپولیس کمک کنیم.

او تصریح کرد: من در این مدت کار را تعطیل نکردم، اما نمی‌دانیم سیاست وزارتخانه چیست. منتظریم وضعیت وزیر ورزش مشخص و تکلیف ما هم معلوم شود. امیدوارم هرچه زودتر مجلس کمک کند تا تکلیف وزارت ورزش معلوم شود. الان ورزش ما عقب افتاده است و نتیجه این عقب‌افتادگی‌ها بعدا معلوم می‌شود. والیبال، بسکتبال و فوتبال ما در این چند وقت موفق بودند و جایی که این همه پتانسیل وجود دارد نباید اینگونه اتفاقات بیفتد.

رویانیان گفت: ما نمی‌خواهیم دعوا ایجاد کنیم. اما انضباط و قانون باید در همه جا حاکم باشد. وقتی دوستان حرف ما را گوش نمی‌دهند مجبوریم پشت میکروفن حرف بزنیم. من و دایی در فدراسیون صحبت‌هایی انجام دادیم اما به آنها توجه نشد. وقتی که ما را مقابل جامعه داوری قرار می‌دهند، ناجوانمردانه است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که از صحبت‌هایتان به نظر می‌رسد فعل و انفعالاتی مبنی بر تغییر در مدیریت باشگاه احتمالی است گفت: خیر اما ماندن من هنوز قطعی نشده است. باید بزرگان تصمیم بگیرند. با این حال من مریضم و مشکل دارم. خانواده‌ام بیمار شده‌اند و فشار کاری همه ما را درگیر کرده است.

انتهای پیام

نظرات بینندگان