arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۵۱۶۶
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۲۰ - ۰۸ آبان ۱۳۹۲

جانشین نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه: "مرگ بر آمریکا" شعار قرآن است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : جانشین نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خطاب به مداحان پاسدار گفت: سیاسی باشید اما سیاست‌زدگی عمل نکنید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام عبدالله حاج‌صادقی جانشین نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امروز در همایش سالانه مداحان پاسدار که در نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه برگزار شد، با بیان اینکه راهکار دستیابی به حقیقت دین، صراط‌مستقیم و معارف قرآن اهل بیت است، گفت: عاشورا عامل زنده ماندن اسلام برای همیشه است. عاشورای 61 شروع عملیاتی بود که مرحله پایانی آن را حضرت بقیةالله الاعظم انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام در تلاشند بعد احساسی عاشورا را پررنگ و بعد حماسی آن را کمرنگ کند، خطاب به مداحان پاسدار افزود: هیچ کدام از این 2 عامل نباید فدای دیگری شود. شما باید مراقب باشید. از این رو هم بعد احساسی و هم بعد حماسی عاشورا را پررنگ کنید.

جانشین نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه افزود: مداحان در عین انقلابی و جهادی بودن طوری صحبت نکنند که بهانه به دست دشمن بدهند. ضمن اینکه باید ظرفیت مخاطبین را بشناسند.

حاج‌صادقی به مداحان پاسدار گفت: سیاسی باشید، اما سیاست‌زده عمل نکنید. برادری جمله‌ای گفت، دیدیم که چقدر دامن زدند. اصل مداحی را از روزنامه‌هایشان زیرسوال بردند. بنابراین طوری برخورد کنید که بهانه به دستشان ندهید.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه دشمن با مذاکره می‌خواهد بعد جهانی انقلاب را بشکند، افزود: آنها می‌خواهند بگویند ما از اصول و آرمان‌های انقلاب دست برداشتیم در حالی که همچنان شعار مرگ بر آمریکا را می‌گوییم. قرآن شعار مرگ بر آمریکا را گفته است.

حاج‌صادقی با اشاره به مقابله انقلاب اسلامی با نظام سلطه افزود: دشمن می‌خواهد اینگونه القاء کند که ایران با شعار مرگ بر آمریکا پشیمان شده است. پس لیبی، مصر، بحرین و یمن شما چه می‌گویید؟

جانشین نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: با نفی معاویه‌ها و ستمگران می‌توان آماده نهضت ظهور شد. شرط ظهور تبری و تولی است که دشمن می‌خواهد آن را کمرنگ کند.
نظرات بینندگان