arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۶۲۵۵
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۴ - ۱۶ آبان ۱۳۹۲

مهدوی‌کیا: ایران به کرسی فیفا احتیاج دارد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کاپیتان سابق تیم فوتبال ایران گفت: ما به یک کرسی در فیفا احتیاج داریم.

به گزارش ایسنا، مهدی مهدوی‌کیا در حاشیه نشست خبری سپ بلاتر درباره حضور او و شیخ سلمان در ایران اظهار کرد: امروز بلاتر در فستیوال تیم‌های پایه حضور پیدا کرد و فکر می‌کنم که حرف مهمی زد و صحبت‌هایش مفید بود. او می‌گفت آینده متعلق به نوجوانان است.

او ادامه داد: فوتبال ما باید دیدگاه‌ها را برای بازیکنان آینده مهیا کند تا بتوانیم شاهد پیشرفت تیم‌های ملی باشیم. برنامه سپ بلاتر در این یکی، دو روز فشرده بود و نمی‌توانستیم هر چه در ذهن‌مان است از او بخواهیم.

مهدوی کیا گفت: روز گذشته در کنگره علم و فوتبال مشکلاتی داشتیم. از جمله این که برخی از افراد نتوانستند وارد سالن شوند. به هر حال تجربه برگزاری این گونه مراسم را نداریم و همیشه با چنین مسائلی مواجه می‌شویم اما بالاخره باید از یک جا شروع کنیم و نمی‌توانیم به همه چیز بدبین باشیم. بهتر است حال که این دو نفر به ایران آمده‌اند بهترین استفاده را از نفوذ آنان در فوتبال جهان ببریم.

کاپیتان سابق تیم ملی ایران درباره این که بلاتر گفته به زودی یک کرسی در کمیته‌های فیفا به فوتبال ایران تعلق می‌گیرد و این که آیا دوست دارد این کرسی برای او باشد، گفت: هیچ صحبتی نکرده بودم مبنی بر این که می‌خواهم در فیفا کرسی بگیرم. از من در این زمینه سوال شد و من هم گفتم از آنجایی که فوتبال ایران همیشه در آسیا به لحاظ فنی قوی بوده و چند قهرمانی آسیا و چند بار حضور در جام‌جهانی را تجربه کرده نباید در فیفا بدون کرسی باشد. اگر بلاتر این قول را به ما داده است که ایران به زودی صاحب کرسی می‌شود، خیلی خوب خواهد شد و ما واقعا به این جایگاه احتیاج داریم. نمی‌دانم که برای این کرسی انتخاب می‌شوم یا نه. اول باید ببینیم که این کار انجام می‌شود یا خیر و بعد درباره آن صحبت کنیم.
نظرات بینندگان