arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۶۵۸۰
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۱۲ - ۱۹ آبان ۱۳۹۲

بنیامین بهادری: حضورم در «اشباح» بستگی به نظر آقای مهرجویی دارد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خواننده آلبوم «85» و «88»، ضمن تائید خبر احتمال حضورش در نقش اصلی فیلم جدید داریوش مهرجویی، قطعیت حضورش در این پروژه را مستلزم نظر نهایی کارگردان این فیلم دانست.

بنیامین بهادری گفت: برنامه‌ای برای حضور در سینما نداشتم. یکی از دوستانم که در پروژه «اشباح» حضور دارد مرا برای نقشی به آقای مهرجویی معرفی کرده و پس از دیدن عکس‌هایم از من دعوت شد و بعد از یک ملاقات بسیار آموزنده، ایشان از من خواستند برای تست، کمی در اختیارشان باشم و با افتخار پذیرفتم. به هر حال اتودهایی از من پیش ایشان هست و تصمیم اولیه را جناب مهرجویی می‌گیرند.

وی درباره پیش شرط کارگردان و تست دادن برای حضور در این فیلم، بیان کرد: اتفاقا من استقبال کردم. خیلی‌ها فکر می‌کردند که من قبول نمی‌کنم و حتی از این پیش شرط دلخور می‌شوم اما راستش از اینکه در مقابل یک استاد سینما امتحان پس دادم، حس خوبی دارم. به هر حال من یک خواننده‌ام و بازیگر نیستم. به نظرم همه چیز تا الان کاملاً حرفه‌ای و سطح بالا اتفاق افتاده و بعد از این، نتیجه را به سرنوشت سپردم که اگر برایم خوب باشد انجام شود و اگر خوب نیست برایم اتفاق هم نیفتد. مهم دو ساعت برخورد با داریوش مهرجویی بود که از دو واحد تخصصی دانشگاه هم پر بارتر بود.

مهرجویی نیز در گفت‌وگویی که داشته است، اعلام کرده است: هنوز حضور بنیامین بهادری در «اشباح» قطعی نشده است. به هر حال ما برای نقش‌های فیلم سعی می‌کنیم بهترین گزینه‌ها را بررسی و انتخاب کنیم. بنیامین هم یکی از گزینه‌های ما بوده است که از او خواهش کردم بیاید و تست بدهد.

حضور مهتاب کرامتی، حسن معجونی و مهدی سلطانی در فیلم «اشباح» تاکنون قطعی شده است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان