arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۷۴۵۲
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۰۹ - ۲۷ آبان ۱۳۹۲

تشکر رژیم صهیونیستی از تکرار موضع ضدایرانی اولاند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 فرانسوا اولاند رییس جمهوری فرانسه در جریان سفر به سرزمین های اشغالی فلسطین موضع خود را در مورد مذاکرات هسته ای ایران تکرار کرد تا از دریافت پاداش رییس رژیم صهیونیستی در این سفر محروم نکند.
 
خبرگزاری انگلیسی رویترز گزارش داد: فرانسوا اولاند، رییس جمهوری فرانسه در اسرائیل موضع سخت خود را در برابر ایران تکرار کرد.
 
به نوشته رویترز، اولاند در حالیکه سه روز دیگر مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 در ژنو از سرگرفته می شود، موضع سرسختانه ای در برابر ایران اتخاذ کرد.
 
رییس جمهوری فرانسه آشکارا تلاش می کند تا خود را متحد رژیم صهیونیستی نشان دهد.
 
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل پس از ناکامی در متقاعد کردن امریکا برای اتخاذ موضع سرسخت در قبال ایران از فرانسه به عنوان یک عضو گروه کشورهای مذاکره کننده 1+5 با ایران خواسته است تا مانع توافق این گروه با تهران شود.
 
رویترز نوشت که اولاند در فرودگاه تل آویو گفت که تمامی خواسته های خود و تحریم ها علیه تهران را حفظ می کنیم.
 
تحلیل گران پیش بینی می کنند که اولاند با این رفتار خود به زودی خود را در میان متحدان غربی تنها خواهد دید.
 
خبرگزاری فرانسه نیز از بیت المقدس گزارش داد که ˈشیمون پرزˈ، رییس رژیم صهیونیستی در دیدار با ˈفرانسوا اولاندˈ رییس جمهوری فرانسه از وی برای موضع سختگیرانه اش در نشست اخیر گروه 5+1 در ژنو قدردانی کرد.
 
این گزارش ادامه می دهد : در حالی که اولاند برای دیداری سه روزه روز یکشنبه وارد اراضی اشغالی شد،پرز آن را مهم و تاریخی دانست.
 
پرز در سفر اولاند به سرزمین های اشغالی گفت:من می دانم می توانیم همچنان به حمایت شما در دست یافتن به صلح و مقابله با تروریسم متکی باشیم.
 
رژیم صهیونیستی صاحب ده ها کلاهک هسته ای است.
نظرات بینندگان