arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۸۱۶۶
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۲۱ - ۰۲ آذر ۱۳۹۲

شهادت 2 مامور ناجا در ایرانشهر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : شب گذشته با تیراندازی افراد ناشناس به ماموران نیروی انتظامی ایرانشهر که در حال گشت زنی در سطح شهر بودند دو تن از پرسنل نیروی انتظامی شهید شدند.

به گزارش دانا، شب گذشته (اول آذر) در جریان تیراندازی افراد ناشناس به ماموران نیروی انتظامی که مشغول گشت زنی در سطح شهر ایرانشهر بودند دو تن از پرسنل نیروی انتظامی شهید شدند.

ایرانشهر از شهرستان های بزرگ غرب استان سیستان و بلوچستان است که با استان کرمان از غرب و با شهرستان سرباز از شرق هم مرز است.

یک منبع مطلع به دانا گفت که ماموران نیروی انتظامی کلانتری 11 ایرانشهر در حال گشت زنی در سطح شهر بودند که به یک خودروی 405 با دونفر سرنشین مشکوک می شوند و به محض نزدیک شدن به این خودور آنها ماموران نیروی انتظامی را به رگبار می بندند.

گزارش شده در جریان این تیراندازی شدید مامور نیروی انتظامی حسین رفسنجانی و ستوان سوم بادامچی به درجه رفیع شهادت نایل شدند؛ همچنین راننده خودروی کلانتری همراه این ماموران به شدت مجروح شده و در بیمارستان بستری است.
‫معاون امنیتی سیاسی استانداری سیستان و بلوچستان با تایید این خبر گفته است "پس از حادثه ماموران به یک دستگاه خودروی پژو مشکوک می‌شوند و ماموران با سرنشینان این خودرو درگیر شده و در این درگیری یک نفر از آنها کشته و تعداد دو نفر در این حادثه دستگیر شدند"‬

استان سیستان و بلوچستان به دلیل وسعت زیاد و همسایگی با کشورهای ناامن پاکستان و افغانستان در طول سال شاهد درگیری اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر با نیروی انتظامی است که متاسفانه در این درگیری ها تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی که مشغول خدمت رسانی و دفاع از مرزهای کشور هستد به شهادت می رسند.
نظرات بینندگان