arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۸۷۱۴
تعداد نظرات: ۳۱ نظر
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۴ - ۰۶ آذر ۱۳۹۲

پاسخ وزیر سابق ورزش به سخنان روحانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر سابق ورزش و جوانان با انتشار بیانیه‌ای پاسخ اظهارات شب گذشته رئیس‌جمهور در مورد «موفقیت‌های ورزشی» را داد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، محمد عباسی، وزیر سابق ورزش و جوانان در واکنش به گزارش 100 روزه حسن روحانی که شب گذشته به طور زنده پخش شد و صحبت‌هایی را درباره موفقیت‌هایی ورزشی اظهار داشت، با انتشار بیانیه‌ای که در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد، پاسخ رئیس جمهور را داد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

کارنامه دوساله تشکیل وزارت ورزش و جوانان (افتخاراتی استثنایی برای تاریخ ایران تقدیم به رهبری فرزانه و ملت عزیز)

در این هفته با برگزاری آخرین تودیع و معارفه در دولت جدید که به تعبیر رئیس جمهور محترم،آ خرین وزیر کابینه از کوچه پر پیچ و خم پارلمان عبور کرد.

از اینکه بالاخره وزارت ورزش و جوانان توانست متولی داشته باشد، جای خرسندی دارد. برای وزیر جدید (جناب آقای دکتر گودرزی) آرزوی توفیق داشته، همان‌طور که در جلسه تودیع عرض شد. همکاری با ایشان را وظیفه و شکرانه نعمت خدمتگزاری و فرصت کسب تجربه این ایام می دانم. رسم این است که در پایان گزارشی اجمالی ارائه گردد تا حاصل خدمت گروه کثیری از خادمان نظام اعم از مدیران، مربیان، پیشکسوتان، ورزشکاران، قهرمانان و سایر همکاری‌های انجام شده از سایر ارکان دولت، مجلس شورای اسلامی به طریقی به سمع و نظر ملت عزیز برسد.

به فضل الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تلاش و همت جوانان رشید ملت، قهرمانان و مربیان عزیز ایران اسلامی، درخشان‌ترین موفقیت‌های ورزشی درطول تاریخ ایران (قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی) بعد از تشکیل وزارت ورزش و جوانان تا کنون اتفاق افتاد؟ که ذیلا اهم آن اشاره می گردد:

*در المپیک 2012 که در لندن برگزار گردید فرزندان این ملت؛ با کسب 4 مدال طلا -  5 نقره و 3 برنز در مجموع 12 مدال افتخار دریافت داشتند و در مسابقات پارالمپیک با کسب 10 طلا- 7 نقره- 7 برنز در مجموع 24 مدال دریافت نمودند.

*رتبه ایران در المپیک از ردیف 59 جهان به 17 و در پاراالمپیک به 11 جهان ارتقاء یافت (برابری می کند با مجموع مدال‌های سه دوره المپیک)

*ورزش بانوان ضمن اینکه برای اولین بار 8 سهمیه در المپیک در یافت شده نفر ششم تیر اندازی المپیک توسط یک بانوی ایرانی کسب شد.

*کسب مدال نقره ورزشکار دوومیدانی ایران (احسان حدادی)

*در طول تاریخ ایران برای اولین بار تیم ملی فوتبال کشور به عنوان سرگروه به جام جهانی راه یافت  و راه یابی نوجوانان فوتبالیست به جام جهانی و صعود تیم ملی فوتبال در جام ملت‌های آسیا برای 2015 در استرالیا

*برای اولین بار تیم ملی والیبال کشورمان ضمن پیروزی بر کشورهای قدرتمند ورزشی که سالها قهرمان بلامنازع جهان بودند به لیگ جهانی راه یافت. آخرین موفقیت های فرزندان ملت را در ماه اخیر در جام بین قاره ای شاهد بودیم.

*برای اولین بار تیم ملی وزنه برداری ایران ضمن توفیق در المپیک در تاریخ 55 ساله رقابت های قهرمانی آسیا موفق شد از عنوان قهرمانی خود دفاع کند و کسب 3 مدال جهانی در این رشته

*برای اولین بار تیم ملی کشتی کشورمان با اقتدار آمریکا و روسیه را شکست داد و در کشتی آزاد و فرنگی در جام جهانی دو سال پی در پی قهرمان جهان شد.

*در تکواندو نایب قهرمان جهان و بعد از چهل سال قهرمان جهان در کره جنوبی (مقر دائمی فدراسیون جهانی تکواندو)

*کسب دو مدال جهانی در تیراندازی

*صعود به 8 قله بالای 8000 متر دنیا و فتح بلند ترین برج صخره‌ای جهان (ترانگو)

* کسب مدال مسابقات قهرمانی ژیمناستیک جوانان آسیا و کسب 3 مدال قهرمانی شطرنج نوجوانان و جوانان

* نایب قهرمانی در رشته موتور کراس در آسیا و کسب نایب قهرمانی جوانان تنیس روی میز بانوان

*کسب دو مدال طلای توسط جانبازان و معلولین در شنا و قهرمانی کاراته در جهان

*درخشش تیم فوتبال ساحلی در مسابقات بین قاره‌ای در امارات با عبور از روسیه، برزیل و ایتالیا برای اولین بار

*نایب قهرمانی ووشو در جهان برای سومین بار و در اسکی روی چمن برای اولین بار ایران نایب قهرمان جهان شد

* در ورزش همگانی با افزایش قریب صد در صد و افزایش دوبرابری ورزشکاران سازمان یافته

*برای اولین بار تعداد رشته های حاضر و مدال آور کشور علاوه بر رشته های مطرح مانند کشتی و وزنه برداری و تکواندو به تعداد گسترده تری در سایر رشته ها مانند تیر اندازی، قایق رانی، بوکس، دوو میدانی ،کوه نوردی وکبدی و ژیمناستیک و ... مخصوصا در رشته های تیمی که همواره مورد تقاضا بوده است از جمله والیبال، فوتبال و بسکتبال درورزشهای در حال رشد و مطرح قاره ای و جهانی تسری یافت.

*در تنوع پراکندگی ورزش قهرمانی برای اولین بار قهرمانان ورزشی در بین 16 استان کشور بروز کردند.

*در مجموع در فاصله تشکیل وزارت ورزش تا کنون در حدود 3500 مدال در میادین ورزشی کسب شده است که قابل توجه است.

نتایج مربوط به الپیک رابطه ما را با سایر کشورها اینگونه ترسیم می‌کند که: در آمریکا لاتین فقط کوبا از ایران جلوتر بود. در آفریقا هیچ کشوری، در آسیای میانه فقط قزاقستان و در کل آسیا کره جنوبی، چین و ژاپن و در اروپا فقط 8 کشور از ما جلوتر قرار گرفت و در جهان اسلام اولین کشور قرار گرفتیم.

این در حالی است که تحلیل گران جهانی نوشتند ایران تیم شگفتی آفرین جهان بوده است و به عنوان کاروان پاک مورد توجه قرار گرفت (به لحاظ عاری بودن از موضوعات دوپینگ و..)

این افتخارات موجب شد که ادعا کنیم ضمن رضایتمندی رهبری عزیز از جوانان این ملت که در چندمین نوبت بزرگواریشان موجب دلگرمی دست اندرکاران ورزشی کشور شد، آیا هیچ رویدادی را در این چندین ساله سراغ دارید که در این حد ملت را شاد کرده باشد؟

ضمن به‌جا دانستن نگرانی مسئولان و نمایندگان شریف ملت در ضرورت ایجاد اماکن ورزشی برای جوانان که البته سعی شده است با جدیت و صرفه در همان مقداری را که دولت و مجلس محترم برای بخش ورزش و جوانان مقرر داشته اند، اقدامات ارزشمندی شکل بگیرد. امیدوارم در بودجه های سنواتی به این مهم توجه بیشتری گردد اما با همه این کاستی ها لازم است به اطلاع برسد که از بدو تشکیل سازمان تربیت بدنی تا سال 57 فقط 677 مکان ورزشی در کشور ایجاد شده است و ازسال 57 تا سال 84تعداد 3346 مکان ورزشی ایجادشد.اما از سال 1384 تا کنون بیش از 5000 مکان ورزشی ایجاد. (یعنی بیش از دو برابر همه دوره های گذشته.)

همچنین قبل از انقلاب اسلامی فقط 27 مکان ورزشی روستایی در کل کشور ایجاد شده بود که از بعد از انقلاب تا سال 84 تعداد 431 مکان احداث گردید اما از سال 84 تا کنون 3355 مکان ورزشی در روستاها ایجاد شده است.(یعنی حدود بیست برابر گذشته)

با اذعان به اینکه در وظایف قانونی امور جوانان در حدی که برای این ساختار تکلیف تعیین شده است، همکاران ما تمام وظایف را به بهترین شکل ممکن دنبال کرده اند.

علاقمند بودم مطابق تجربه مواردی را در حل موضوعات مربوط به جوانان مخصوصا معیشت و نیازهای شغلی و اجتماعی آنان که قانون هم اعتبارات و هم وظایف آن را به سایر دستگاه‌ها سپرده است، ارائه نمایم که از قاعده گزارش خارج و ان شاءالله در صورتی که توسط سیاستگذاران کشور در دستور کار جدی قرار بگیرد موارد جمع‌بندی شده تقدیم خواهد شد.

اما با اینکه بنا نداشتم وارد مسائل حاشیه ای شوم و اساسا به نسبت بعضی از دوستانم خودم را خوشبین به تدابیر رییس جمهور جدید می دانسته و همواره ضمن دعای خیر برای توفیق مسئولان جدید، تصمیم دارم به عنوان کسی که سالها به لطف الهی در تدریس و تحقیق و مجلس و دولت اندوخته هایی را کسب نموده ام در کمک به این عزیزان دریغ نکنم؛ اما از شنیدن مصاحبه دیشب جناب آقای دکتر حاج آقای روحانی رییس جمهور محترم در ضمن گزارش صد روزه شان (که به تعبیر بعضی از رسانه ها در عوض گزارش کارهایی که در این فاصله کار دولت در رفع مشکلات به ویژه مسائل معیشتی و اقتصادی مردم از جمله جوانان کشور بیشترین وقتشان را به نقد و اتهام به دولت قبل گذراندند) متعجب تدبیر سخنانشان شدم. در مورد سایر امور اهل فن و مطلعین باید پاسخ دهند. اما در اندازه ای که جناب آقای روحانی در مورد ورزش فرمودند؛ اجازه می خواهم ضمن عرض خسته‌نباشید به محضر ایشان و ملت عزیز عرض کنم که اولا وزیر ورزش معرفی شده چند روزی است که کارشان را به عنوان وزیر دولت یازدهم شروع کردند. قرار شد همه کمک کنیم. این تاکید رهبری عزیز است. همان‌طور که در گزارش فوق آمده است که همه جهان ورزش تصدیق می کنند. اصل موفقیت های بزرگ و غرور آفرین ورزش ایران مربوط به قبل از شروع کار وزیر دولت یازدهم است. مخصوصا این دو سال و سایه تدابیر آن که تا این دو روزه همان برنامه ها ادامه دارد. وزیر دولت یازدهم به تعبیر خود ایشان تازه از کوچه پر پیچ و خم پارلمان گذشته و این هفته رسما شروع می کنند (بعید است ایشان ندانند که مقدمات، آمادگی و برنامه های مربوط به ایام گذشته است.) به طریقی را که در طول تاریخ کشور سابقه ندارد. حال ایشان کدام موفقیت ورزشی را به تدبیر خودشان منتسب می کنند. آیا سراغ داریم در این دو ساله هیچ اقدامی به اندازه موفقیت های ورزشی که شرح آن فوقا اشاره شده است، ملت و رهبری را با این اندازه خوشحال کرده باشد؟

بسیار علاقمندم که پس از این با تدابیر و حمایت دولت جدید از ورزشکاران و نهاد های ورزشی ادامه این توفیقات را شاهد باشیم.

ثانیا ایشان در مطالبشان ضمن اینکه این موفقیت ها را به خودشان منتسب می کنند، تدبیرشان را هم برداشتن سایه سیاست از ورزش تلقی کردند. تعابیر مشابهی هم در برداشتن سایه امنیت از فرهنگ و مدرسه و دانشگاه به کارگرفتند. می خواهم به محضرشان عرض کنم ضمن اینکه به وجود، خدمات و زحمات نیروهای امنیتی و سیاسی نظام افتخار می کنیم و از خداوند می خواهیم ما را با نیروهای با اخلاص فداکار کشور محشور کند، اما همگان می دانند که بر خلاف سابقه خود ایشان و تعداد زیادی از همکارانشان که از صبغه سیاسی امنیتی برخوردارند نه این خادم کوچک ملت و نه برادران عزیزم وزرای سابق اندیشمند فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم و آموزش و پرورش به جز سابقه معلمی و تحقیق و تدریس در مدرسه و دانشگاه و افتخار بسیجی بودن، از آن سابقه هایی که ایشان مردم را می ترسانند، نداشته ایم. اتفاقا ضمن احترام به برادران معرفی شده غالب کسانی را که ایشان به عنوان وزیر ورزش معرفی کردند و مورد استقبال مجلس قرارنگرفت، یا مستقیما شغل امنیتی داشتند یا آنطور که نمایندگان مخالف گفتند در همراهی جریانات سیاسی نزدیک به فتنه متهم شدند. پس ایشان کدام سایه سیاسی را برداشتند و قصد داشتند کدام جبهه را بر ورزش کشور جایگزین کنند؟

به هر حال همانطور که عرض شد همه این افتخارات جوانان رشید این ملت، تقدیم به رهبری فرزانه انقلاب و ایران اسلامی است که فقط به لطف خداوند سبحان نصیب گردید که بار دیگر از درگاه بیکرانش شکر و سپاس می گوییم. بدین وسیله از همه عزیزانم مخصوصا ورزشکاران و جوانان رشید ملت، مربیان، مدیران استانی و شهرستانی و ستادی، روسا و مسئولین فدراسیون ها و هیئت های ورزشی کشور، رییس جمهور محترم و سایر همکارانم در دولت سابق و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که بنده و همکارانم را در این مسیر یاری کردند سپاسگذارم. همه ما خودمان را خادم ملت دانسته و  در سایه رهبری های ولی امر مسلمین دری اری رسانی متولیان فعلی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد. ان شاء الله از این به بعد هم شاهد توفیقات برتر باشیم.

به امید عزت و سرافرازی روز افزون ایران اسلامی

خادم ملت، فرزند کوچک رهبری

محمد عباسی وزیر سابق ورزش و جوانان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳۱
در انتظار بررسی: ۴۳
غیر قابل انتشار: ۵
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
12
91
برو بینیم بابا
پاسخ ها
سلمان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
آیا آقای روحانی این سخنان حق را می شنوند؟
مهرداد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
3
94
آقای عباسی این همه کار را تو به انجام رساندی؟این نتایج حاصل زحمات بیش از دو دهه از پیشکسوتان میباشد نه تو؟عاسی جان توهم زدی؟
آرش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
2
83
جناب آقای سردار عباسی بنده هم با شما احساس همدردی کرده و شما را درک میکنم !! برادران مجلس قرارشان این بود که شما را ابقا کنند ولی موفق نشدند . اینکه شما به وجود نیروهای امنیتی در همه خلوت گاههای نامرتبط افتخار می کنید مجاز و مختار می باشید ولی لااقل به رای دهندگان 24 خرداد هم حق بدهید که مخالف سایه امنیتی باشند . ضمناً سایه امنیتی نیروهای خودسر ، بعد از اعلام نتیجه انتخابات برداشته شده و خواهد شد .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
69
اولا اینکه آقای روحانی هیچ موفقیت ورزشی را به خودشان نسبت ندادند و صراحتا اعلام کردند که وزیر ورزش جدیدا رای اعتماد گرفته اند و در نتیجه موفقیت ها مربوط به ایشان نیست. ثانیا اینکه، آقای عباسی با یک گل بهار نمی شود. در کل وزارتخانه های دولت قبلی فقط در ورزش موفقیت هایی دیده شد که آن نیز واقعا ربطی به عملکرد وزارتخانه ورزش و جوانان نداشت. شما که نه اهل ورزش بودید و نه همراه جوانان، تا جای ممکن نیز در کار فدراسیون ها سنگ اندازی می کردید و همگان عملکرد سرپرست تحمیلی فدراسیون کشتی و یا برنامه ای که برای برکناری آقای کفاشیان و تحمیل نفر مورد نظر خودتان در فدراسیون فوتبال داشتید را به یاد دارند. فدراسیون قایقرانی و امثالهم که یا تعلیق شدند و یا تا پای تعلیق پیش رفتند را کسی فراموش نکرده است. تمام موفقیت ها به فدراسیون ها و جوانان غیورمان بر می گردد و در فدراسیون ها نیز طبق قوانین بین المللی دست دولت کوتاه شده بود، والا اگر دست شما بود مطمئن بودیم که این وزارتخانه نیز مانند سایر وزارتخانه های دولت قبلی جز سرافکندگی حرفی برای گفتن نداشت. نهایتا اینکه لطفا برای تطهیر دولت قبلی از جایگاه مقام معظم رهبری هزینه نکنید.
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
4
28
صادقانه بخوایم حرف بزنیم نمیتونیم موفقیتهای ورزش تو این سه ماه رو به این دولت ربط بدیم امیدوارم با تداومش در این دولت همچون سیاست خارجه ورزش موفق باشه...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
65
ما كه نشنيديم آقاي روحاني افتخارات ورزشي را به دولتش نسبت دهد بلكه آنرا به شور و شوق جوانان ورزشكار، ناشي از نشاط بعد از 24خرداد، نسبت داد
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
شور و اشتیاق!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
2
40
ایشان اصلا موفقیت بدست آمده را به خودشان نسبت ندادند شما هم که مترصد زمان برای تعریف از خودتان بودید این همه صدا وسیما در خدمتتون بود وهست از ان استفاده کنید
amin
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
29
9
با سلام چه عجب نظریات وزیر ورزش سابق را چاپ کرده ای به فال نیک میگیریم که آستانه تحمل شما بالا رفته ونظریات مخالف را هم درج می کنی
علي مدبر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
27
واقعا اين وزير بوده كه كمترين اطلاعي از حاكم بودن جو امنيتي بر كليه فعاليتهاي فرهنگي وسياسي ودانشگاهها وجوانان نداشته است يا خودرا به خواب زده است. جو امنيتي ورفتارهاي امنيتي يك مقوله است و استفاده از افرادي در سطح وزير كه اطلاعات ودرك امنيتي هم از مسائل داشته باشند وبي جهت آن را وارد مسائل كاري وفرهنگي درهر حوزه كنند يك طرف ديگر است. ضمنا ايشان ميتوانند از چندين وذرزشكار در رشته هاي مختلف ورزشي سوال كنند كه آيا حالا احساس آرامش وافتخار بيشتر وبهتري ميكنند يا در دوران دولت قبلي كه همواره با تصميمات خلق الساعه وسياسي وجناحي همه چيز را بهم ريخته بودند. حتي حضور ايشان در وزارت ورزش هيچ توجيه كارشناسي ومديريتي نداشت و افتخارات هم مال وزارت ورزش نيست. به اين توجه كنند كه جوانان در سالهاي اخير به دليل محدوديت ورانده شدن از فضاهاي علمي وسياسي و اجتماعي و همچنين نيازهاي شديد مالي به ورزشهاي قهرماني ودرآمد زا روي آوردند وافتخار آن هم مال همان جوانها ومردم است. وزارت ورزش چه كاهاي اساسي وزيربنايي انجام داده است كه مثلا زمان آقاي فراهاني در فوتبال انجام شده باشد؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
2
30
من واقعا متاسفم که سطح ادبیات وزیر ورزش دولت پیش اینقدر نازل است.جدا متاسف شدم.
دوم دکتر روحانی خودش هم در جریان مصاحبه گفت که برای ورزش که کاری نکرده و مردم به ایشان لطف دارند و می گویند روحانی متشکرم.
با این وجود روحانی متشکرم
معلم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
24
جناب آقای عباسی!بنده گمان می کردم امثال شما بهتر از عوام(که ما هستیم) قدرت درک جملات یک سیاستمدار را دارند!
برداشتن سایه سیاست از ورزش، جمله بحقی بود که رییس جمهور محترم به زبان آوردند، همه ما به خاطر داریم که در سال 88و بعد از آن بحران سیاسی چگونه تیم ملی فوتبال(با تاثیر از فضای سیاسی و البته بحرانی جامعه) از راه یافتن به جام جهانی بازماند!
و پس از انتخابات با شکوه و بدون حاشیه 92 با آرامش به جام جهانی رفتیم و با هم جشن گرفتیم...
سورانه اراک
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
24
آقای وزیر برای پخته شدن کافی است هنگام عصبانیت از کوره درنروید اگر مایل باشی بدانی سایه رفتار سیاسی امنیتی بر کشور حاکم بود یا نه آدرس ایمیلتان را اعلام کنید تا هزاران سند برایت بیاید که مملکت یک پادگان شده بود اینجانب دو سند محکم دارم که در این پادگان مورد ستم واقع شده ام و حتی نتوانسته ام به شجاعت شما آه تظلم سر دهم و منت فعالیت ها را سر رهبری و ملت پیاده کنم فقط به بازنشستگی زودرس پناه آوردم تا از کید و ستم همقطاران آنجناب در دولت کریمه در امان باشم و تنها دلخوشیم یوم الحساب است
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
32
بابا شماها ول کن نیستین؟؟؟ باورتون نمیشه با رای مردم کنار گذاشته شدید؟
اصلا شما ها خوب! عالی! هلو! شفتالو! بابا ولمون کنید دیگه!! اه!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
22
بعد بفرما بگو این همه بند رو طی همین 3ساعت تهیه کردید دیگه؟
بسیجی ودانشجو
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
16
خدا شماراهدایت کند !!!!که برای یک جمله ریاست جمهوری محترم تمام تلاش هاوافتخارات فرزندان این ملت راکه برای فرار از بیکاری با بیگاری تمام وفداکردن سلامتی وعمروزندگی عزیزشان تنها بدنبال یک امیدوهدف وآن هم دیده شدن دربالاترین مرتبه وسکوی ملی وبین المللی است را به وزارت خودت گره زده وبه خودستایی پرداختی حال اینکه همین جوان راکه ازدل میلیون ها خسته ورشکسته وناامید ازادامه زندگی وسربار برخانواده وجامعه سربلندوسرافراز بیرون آمده موردسوء استفاده قرارگرفته وبعدازکسب مدال وعکس یادگاری وهدیه به اشخاص ونهادها ی تبلیغی به حال خویش رهاشده وکنج عزلت پیشه کرده وتمثال عبرت محله وجامعه می شود وآقایان هم برای فرارازمسئولیت خویش گویا هوس مرکب جدید ی رابرسردارند وبدنبال سودجویی ازتلاش واحساسات جوانان دیگر !!!!
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
18
توفیقات اخیر ورزشی به علت رشادت جوانان ایرانی بوده نه درایت شما ، همانطور که در بقیه امور از مملکت مشخص است شما اگر بیل زن بودید باغچه خودتون رو بیل میزدید !!!
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
21
یعنی الان وزیر شااااخ احمدی نژاد تویی دیگه .
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
18
اگه شما مدیرا احمدی نژاد اینقدر تو کارتون واردید پس چرا تو بقیه امور اینطور وا موندید پس حتما زیر مجموعه هاتون ( ورزشکاران عزیز ) یه راهی سوا از شما رو طی کردند که دچار عاقبت همه گیر دولتتان نشدند .
سلیمی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
22
2
سلام.الحق والانصاف در حوزه ورزش وگزارش در مورد آن از طرف آقای روحانی تعجب کردم.آخه افتخارات تا امروز در ورزش مربوط به ورزشکاران ومربیان ومسئولان قبلی هستش.واقعا انصاف چیز خوبی است. از آقای روحانی بعید بود.
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
16
2
آفرین خوب گفتی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
2
12
من فکر کنم تا چهار سال آینده تیم های ما هرچی افتخار بیارن ایشون مینویسه به حساب خودش.
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
18
برادر عزیز آقای عباسی
من به عنوان یکی از طرفداران اصلاحات در این مملکت ، به نوبه خودم از زحمات شما تشکر میکنم و خسته نباشید می گویم . اما آقای عباسی این نکته را دقت بفرمایید که آقای روحانی به موفقیت های قبلی تیم ایران مخصوصا در المپیک که به جز استعداد فردی چیز دیگری نبود کاری نداشتند و نگفتند ما این موفقیت را کسب کردیم . ایشان عرض کردند که ما فقط صد روز است آمده ایم و وزیر ورزش هم تازه آمده است . اما حرف اصلی ایشان همان برداشتن سایه سیاست بود که به حق راست گفته اند . شما میگویید اشتباه می گویند ، پس هنوز پیام ملت را دریافت نکرده اید.
این موضوع را می گذاریم به نظر مردم.
والسلام
ناشناس
|
GERMANY
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
13
اولآ ایشان خودشان دوره وزارت دراز مدتی نداشته اند که بخواهند برنامه ریزی کنند و نتیجه آنرا در این دوره کوتاه بگیرد. دومآ اینکه ایشان و اعضای دولت پس از پایان دوره کاری، هیچ فرقی با شهروندان دیگر ندارند.من نمیدانم چرا باید خبرگزاریها و رسانه ها امکانات خود را دراختیار یک شهروند معمولی قرار دهند ؟ اگر هر کس بخواهد 2 کلمه حرف از طریق رسانه ها بزند، به همین راحتی میتواند ؟ قطعآ خیر. اگر اوضاع به همین منوال پیش برود ، باید 24 ساعته رسانه ها در اختیار آقایان باشد و پشت سر هم از شیرینکاریهایشان مثلآ دفاع کنند. آنچه باقیمانده بقدری گویاست که به این سادگیها قابل توضیح نیستو
.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
18
دکتر روحاني هم فرمودند ما کاري براي ورزش نکرديم جز اينکه سايه سياست را از روي ورزش برداشتيم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
2
11
آره همش از مدیریت و هنر تدبیر شما بوده آقای عباسی
عارف
|
UNITED STATES
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
15
جناب عباسی؛
معلومه که در کل خیلی براتون سخت و گرون تموم شده .
شاید در مورد ورزش تا حدودی بشه بشما حق داد اما در مورد گزارش صد روزه که مدعی هستید!رئیس جمهور بایستی به فکر اقتصاد و معیشت ملت باشن با این وضعی که دولت رو تحویل گرفتن؟ واقعا" چنین توقعی رو فقط نزد شما بعضی از همفکرانتان میشه انتظار داشت .
آخه مومن وقتی تو 4،5سال گذشته نه تنهاهیچ بهبودی در معیشت این مردم صورت نگرفته که بدتر هم شده بعد شما و سایر دوستانِ تون انتظار دارین که ظرف این 3ماه با این اوضاع وضیعیت اقتصادی مملکت رو سرو سامون بدن ؟؟
واقعا" که!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
1
16
نسبت به درآمدی که کشور در این مدت هشت ساله شما داشت خیلی هم کم کار کردید اگر تناسب ببندید معلوم میشه ..
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
2
21
جناب وزیر سابق این همه افتخارات و مدال آوری که گزارش آن را دادید درست است ولی به شما چه مربوط نیست ! نکنه خدای نکرده پیش خودتون فکر کردید شما آنها را از کودکی استعدادیابی کردید و به مدال رساندید؟ قبل از این که شما وزیر شوید آنها قهرمان بودند . تازه چه بسیار ورزشکارانی که در زمان شما می بایست استعداد یابی شوند شکوفا نشدند. یادتونه مربی کشتی فرنگی رو ؟!!!!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
0
2
یادش رفته کی بود امیدوار رضایی رو برکنار کرد
نظرات بینندگان