arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۸۷۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۷ - ۰۶ آذر ۱۳۹۲

عابدزاده پیش از ترک ایران چه گفت؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم هواداران پرسپولیس در روز خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا حضور پرشور و پرشماری در ورزشگاه آزادی داشته باشند.

به گزارش ایسنا، احمدرضا عابدزاده، کاپیتان اسبق پرسپولیس قبل از ترک ایران در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: حدود 10 روز پیش در سالن بدنسازی به اتفاق مهدی مهدوی‌کیا دوست و همبازی خوبم تمرین می‌کردیم، مهدی درباره بازی ستارگان میلان و پرسپولیس چیزی به من نگفت. تا آن زمان آقای رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز در این باره موضوعی را با من مطرح نکرده بود. دو روز پس از تمرینی که با مهدوی‌کیا داشتم بلیط پرواز به آمریکا را رزرو کردم. از طرفی دیگر دانشگاه بزرگی که قرار است با آنها در آمریکا قرارداد ببندم زمان و ساعت جلسه برای توافق و عقد قرارداد را به من اعلام کردند. به هر حال آنها نظم و انضباط و دیسیپلین خاص خود را دارند و نمی‌شود که دقیقه 90 همه برنامه‌های آنها را به هم بزنم. به همین دلیل بنده از حدود 7 - 8 روز پیش بلیط پرواز به آمریکا را گرفتم و بامداد روز سه‌شنبه و تا دقایقی دیگر ایران را ترک خواهم کرد و در آمریکا با یک دانشگاه بزرگ برای همکاری ورزشی مذاکره خواهم کرد و بدین ترتیب در دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس نمی‌توانم به میدان بروم.

احمدرضا عابدزاده در ادامه گفت: این یکی از بازی‌های بزرگ است که برگزار می‌شود و آقای رویانیان برای برگزاری این بازی تلاش‌های زیادی کرده و مطمئن هستم که همه از برگزاری چنین دیداری لذت خواهند برد. مهدی مهدوی‌کیا یکی از بازیکنان خوب، بااخلاق و دوست داشتنی فوتبال ما است و ما از دیر باز با همدیگر رابطه‌ای صمیمانه و نزدیک داشته ایم. اما با این شرایطی که بوجود آمده نمی‌توانم در بازی ستارگان میلان و پرسپولیس که بازی خداحافظی مهدوی‌کیا نیز هست حضور داشته باشم. اما امیدواریم هواداران پرسپولیس و حتی سایر تیم‌ها از این بازی استقبال باشکوهی داشته باشند وبه استادیوم آزادی رفته و برای مهدوی‌کیا سنگ تمام بگذارند. هواداران می‌توانند از این بازی ویژه لذت ببرند و امیدوارم همه چیز به خوبی برگزار شود و در این دیدار که بازتاب بین‌المللی خواهد داشت شاهد اتفاقات خوب و مثبت باشیم.

عابدزاده درباره سفرش به آمریکا و مذاکره با یکی از دانشگاه‌های این کشور برای همکاری ورزشی و فوتبالی گفت: بنده با آنها توافق اولیه‌ای داشته‌ام و طبق قول و قراری که داشته ایم پس از رسیدن به آمریکا و زمانی که آنها اعلام کردند جلسه خواهیم داشت. این دانشگاه یکی از دانشگاه‌های بزرگ و معتبر آمریکا است که بنده در زمینه فوتبال با آنها قرارداد خواهم بست و همچنین خودم نیز در آکادمی دیگری که داریم فعالیت خواهم کرد.

وی درباره صدرنشینی تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر گفت: امیدوارم تیم پرسپولیس در نیم فصل دوم نیز بتواند نتایج خوبی کسب کرده و انتظارات هواداران پرشمارش را برآورده کرده و دل آنها را شاد کند. به هر حال همه تیم‌ها انگیزه‌های زیادی دارند و می‌خواهند موفق باشند. در نیم فصل دوم همه تلاش دو چندانی می‌کنند و رقابت‌ها حساس‌تر، سخت‌تر و فشرده‌تر خواهد شد. اما امیدوارم تیم فوتبال پرسپولیس که امسال توانسته نتایج مطلوبی کسب کند در ادامه رقابت‌ها نیز موفق باشد و شاهد اوج‌گیری دوباره پرسپولیس باشیم.

عابدزاده در پایان درباره سفرش به تهران و عدم مصاحبه و حضور در محافل فوتبالی گفت: ترجیح می‌دهم مصاحبه نکنم اما اخبار فوتبال ایران را رصد کرده و از خیلی چیزها خبر دارم. فکر می‌کنم دلیلی ندارد که هر روز و راجع به همه مسائل صحبت شود. در فوتبال ایران حرف زیاد زده می‌شود و کمتر عمل می‌شود. در مجموع من به جز آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال ایران و سربلندی پرسپولیس و هوادارانش صحبت دیگری نمی‌کنم و ضمن تشکر از آقای رویانیان برای برگزاری چنین دیداری امیدوارم هواداران پرسپولیس استقبال باشکوهی از این بازی داشته باشند و یک روز خوب و بیادمانی را شاهد باشیم. هواداران از این بازی لذت خواهند برد و من هم اگر سفر به آمریکا و قول و قرار با این دانشگاه نبود و زودتر به من اطلاع داده می‌شد به استادیوم آزادی می‌آمدم. اما حالا شرایط طور دیگری بوده و عملا نمی‌توانم در ایران باشم وتا ساعاتی دیگر پرواز دارم و امیدوارم همه چیز خوب بوده و این بازی با بهترین شرایط برگزار شود.
نظرات بینندگان