arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۳۹۵۳۲
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۵ - ۱۲ آذر ۱۳۹۲

درخواست رسالت از هاشمی درباره موسوی و کروبی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
روزنامه رسالت در سرمقاله خود با اشاره به سخنان رئیس مجمع تشخیص مصلحت درباره حقوق شهروندی نوشت:

یکی از حقوق شهروندی، "رأی شهروندان" است. نباید بخش عظیمی از رأی ملت را که از محرومین و مستضعفین است انکار کرد و فقط رأی اشراف و سرمایه‌داران و برخورداران جامعه را ملاک نتایج آراء قرار داد. "رأی شهروند" همانطور که فرمودند حق الناس است و خداوند در قیامت از حق خود می‌گذرد اما از "حق الناس" نمی‌گذرد.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی احتمال بدهند در روز قیامت در محضر خداوند با حضور مقام معظم رهبری، شش فقیه شورای نگهبان، شش حقوقدان شورای نگهبان و بیش از 600 هزار نفر از مجریان و ناظرین انتخابات، صندوق‌های انتخابات ریاست جمهوری خرداد 88 بازگشایی و بازشماری شود و همان نتایج اعلام شود، لذا چه پاسخی برأی ضایع کردن حق الناس مردم خواهند داشت؟

باید پذیرفت عمل کروبی و موسوی که بر طبل فتنه کوبیدند و امنیت انقلاب و مردم را در مخاطره گرگ‌های جهان قرار دادند، فراتر از ضایع کردن "حق الناس مردم" در انتخابات 88 بود.باید پذیرفت عملکرد مجمع روحانیون مبارز و بویژه آقای خاتمی که با این فتنه همراهی کردند فراتر از اعلام دروغ تقلب" و نادیده گرفتن رأی ملت بوده است. آنها آرمان‌ها و اهداف نظام را هدف قرار دادند.‏

تمام این ادعاها با عکس و فیلم و صدا در این دنیا در رسانه‌های داخل و خارج واتاب پیدا کرد و قابل اثبات است. در آن دنیا هم عین جلسات و مطالب در محضر خداوند و ملت بازخوانی و بازبینی می‌شود. شکی نیست از این سو هم اگر دروغی، تهمتی و خلافی صادر شده باشد در دستگاه عدالت خداوند دیده می‌شود و همین طور که در این دنیا مجازات داشته، در آن دنیا هم رسیدگی می‌شود.

توصیه مشفقانه و خاضعانه به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این است؛ حال که فتنه آمریکایی سال 88 با هوشمندی رهبر معظم انقلاب و حضور شجاعانه و آگاهانه مردم در قیام تاریخی 9 دی مهار شده، آخرین پرده این فتنه را با درایت و دلسوزی پایین بکشند و به اپوزیسیون ماندن کروبی و موسوی خاتمه دهند. آنها نه در این قد و قواره هستند و نه سن آنها اقتضا دارد این نقش را بازی کنند. کافی است آنها با پذیرش نتیجه انتخابات ملت در سال 88 و توبه از اعمال فتنه‌انگیزانه خود به اردوگاه انقلاب برگردند تا شاید خداوند در قیامت تخفیفی در مجازات آنها بدهد.

اگر آنها به اردوگاه انقلاب و ملت برگردند تتمه امید سرویس‌های موساد و سیاهم از آنها قطع می‌شود و می‌توان نقطه پایانی بر فتنه 88 گذاشت.‏خداوند رحمت کند استاد حبیب الله عسکراولادی را. او از آبروی خود مایه گذاشت شاید این کار انجام شود اما نتوانست! امیدوارم آیت الله هاشمی رفسنجانی که در دلسوزی اش برای انقلاب و اسلام تردید نیست تلاش کند آنها را از خر شیطان پیاده کند تا آنها بیش از این لعن ونفرین مردم را برای خود نخرند.

آقای هاشمی باید به آنها تفهیم کند که رأی ملت درهمه انتخاب‌‌ها حق الناس است و خداوند در قیامت از هر چه بگذرد، از"حق الناس" نمی‌گذرد.‏
نظرات بینندگان