arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۰۱۱۹
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۷ - ۱۶ آذر ۱۳۹۲

کی‌روش: انگار در بهشت هستیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان تاکید کرد می‌توانیم با نوع بازی خودمان آرژانتین را دچار سردرد کنیم.

به گزارش تسنیم، وضعیت گروه‌های هشتگانه جام جهانی 2014 شب گذشته (جمعه) با انجام قرعه‌کشی در شهر سالواردور واقع در ایالت باهیا برزیل مشخص و تیم ملی ایران هم در گروه F این رقابت‌ها با تیم‌‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌وهرزگوین هم‌گروه شد.

کارلوس کی‌‌روش، سرمربی تیم ملی ایران پس از مشخص شدن تیم‌هایی که شاگردانش باید در مرحله گروهی جام جهانی با آنها مصاف کنند، گفت: برای ما راهیابی به این رقابت‌ها همانند جهنم بود ولی حالا بودن در این گروه همانند بودن در بهشت است.

وی افزود: برای بازیکنان من بازی مقابل چنین رقبایی باید مایه افتخار باشد. خیلی مهم است که برای لذت بردن از دقیقه به دقیقه هر بازی‌ پا به این تورنمنت بگذارند و مشتاق باشند که راهی دور دوم بشوند.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در خصوص رویارویی با آرژانتین در همان مرحله گروهی گفت: مصاف با آرژانتین در ورزشگاه ماراکانا؟ بیائید امید داشته باشیم که می‌توانیم با نوع بازی خودمان آرژانتین را دچار سردرد کنیم.

کی‌روش 60 ساله در پایان خاطرنشان کرد: کلید موفقیت ما بسته به نوع آماده‌سازی تیم دارد. اگر  سخت تلاش کنیم فرصتی خوب خواهیم داشت در غیر این صورت نمی‌توانیم از شانس‌های خود به نحو احسن استفاده کنیم.
نظرات بینندگان