arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۰۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۲ - ۱۷ آذر ۱۳۹۲

واکنش لیونل مسی به قرعه‌کشی جام‌جهانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
لیونل مسی چند خطی را در توئیتر به قرعه کشی جام جهانی واکنش نشان داد.
 
به گزارش خبرآنلاین، لیونل مسی یک روز بعد از انجام قرعه کشی جام جهانی و همگروهی با تیم ملی ایران، نیجریه و بوسنی به این گروه بندی واکنش نشان داد و نوشت: «قرعه کشی را پیگیری کردم. راستش نمی توان گفت کدام گروه ساده تر است و کدام گروه دشوارتر. تقریبا همه گروه ها ترکیبی از بهترین ها هستند.»

مسی تدارکی ویژه می بیند برای گمشده دوران فوتبالش؛ موفقیت در رده ملی. او تقریبا به اوج فوتبال باشگاهی رسیده است اما هنوز در فوتبال ملی گمشده های زیادی دارد. او نتوانسته با تیم ملی کشورش به افتخاری بزرگ برسد پس شاید به همین دلیل است که این روزها با مصدومیتش مدارا می کند. خیلی تمایلی به فشار آوردن ندارد و می خواهد طوری پیش برود که در ماه های پایانی منتهی به جام جهانی آماده باشد. او خودش در این باره می نویسد: «خیلی زود بر می گردم. بر می گردم برای بازی تیم ملی کشورم و در اوج آمادگی می آیم.»

او از همگروهی با تیم های ایران، بوسنی و نیجریه می گوید: «هیچ حریفی ساده نیست. از همگروهی با این تیم ها خوشبختم و البته منتظر دیدارشان هستیم.»

او که تیمش 21 ژوئن برابر ایران بازی می کند، خوشحال است. خوشحال از اینکه برای بازی های این دور به عکس همه تیم های رقیب، مسیر دوری نمی روند. آرژانتین در همسایگی کشور میزبان است و آنها خیلی راحت می توانند از این فاکتور آشنایی به محیط استفاده کنند.

مسی حالا امید اول آرژانتینی هاست. اوله، سایت سرشناس آرژانتینی درباره بازی های جام جهانی پیش رو می نویسد: «مسی آماده و تفکرات خوب سابه لا می تواند ما را به موفقیت برساند.»

آرژانتینی ها به سومین ستاره از بازی های جام جهانی برزیل فکر می کنند و از گروه ساده شان در جام جهانی سخن می گویند اما مسی می ترسد. او با احتیاط می گوید: « همه تیم هایی که به جام جهانی رسیدند، تیم های خوبی هستند. ما باید با احتیاط به پیش برویم.»

باید دید تقابل ایران و آرژانتین در شب 31 خرداد که شب خاطره های خوش فوتبالی ایران است، ملی پوشان ایران می توانند شبی خوش را برای فوتبال ایران بسازند یا همان طور که سایت های بزرگ فوتبالی دنیا نوشته اند، مسی قدم زدن در پارک را تجربه می کنند!
نظرات بینندگان