arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۰۸۲۵
تاریخ انتشار: ۴۶ : ۱۶ - ۲۱ آذر ۱۳۹۲

تبریز به صورت آماده باش کامل درآمد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
شهردار تبریز در دستوری ویژه خواستار آماده باش و بسیج تمام اکیپ‌ها و یگان‌های امدادی و خدماتی معاونت خدمات شهری شهرداری و مناطق و سازمان‌های تابعه در وضعیت جوی اضطراری تبریز شد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، به دنبال تداوم و تشدید بارش برف طی روزهای گذشته به ویژه بارش برف از شامگاه دیروز تاکنون، صادق نجفی شهردار تبریز در دستوری به معاونت خدمات شهری شهرداری خواستار خدمات رسانی سریع و همه جانبه به شهر و شهروندان و تلاش فراگیر برای برف‌روبی و رفع مشکلات شهری ناشی از این بارش سنگین شد.

شهردار تبریز همچنین معاونت خدمات شهری شهرداری را مأمور بررسی سریع شرایط فعلی شهر و نیز هماهنگی‌ها و آمادگی‌های لازم برای مقابله با هرگونه مشکل و بحران احتمالی ناشی از تشدید بارندگی‌ها کرد.

نجفی در عین حال افزود: شهرداری تبریز و تمام معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه خود را خادم صدیق مردم می‌دانند و خدمات‌رسانی شبانه‌روزی را تا جلب رضایتمندی حداکثری مردم تداوم خواهند داد.

جدال خادمان مردم با برف ؛ بازگشت شرایط عادی به شهر
اگرچه تداوم بارش‌های زمستانی چند روز اخیر تبریز باعث بروز برخی مشکلات در سطح شهر برای شهروندان به ویژه در ساعات ابتدایی روز شد با این حال حضور و اقدام به موقع اکیپ های امدادی و خدماتی شهرداری تبریز برای برف‌روبی، رفع گره‌های ترافیکی و نمک پاشی گسترده در معابر و خیابان‌ها علاوه بر کاهش مشکلات شهری، زمینه ساز بازگشت شرایط عادی به شهر و آرامش خیال شهروندان شد.

قربانیان تبریزی معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز نیز گفت: در مناطق 10 گانه و سازمان‌های موتوری و مدیریت پسماند، همچون روزهای گذشته، اکیپ‌ها و گروه‌های خدماتی، اجرایی، عملیاتی و امدادی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی از ساعت 4 بامداد و با به کارگیری 10 دستگاه گریدر، 10 دستگاه برف روب‌، 48 کمپرسی نمک پاش، 20 دستگاه ایسوزو، 80 دستگاه نیسان و 10 لودر، اقدام به برف‌روبی، نمک پاشی و رفع گره‌های ترافیکی از شهر کردند.

وی افزود: در این عملیات همه جانبه که همچنان و با قدرت ادامه دارد بالغ بر یک هزار نفر از پرسنل و کارگران خدماتی و امدادی فعالانه به ارایه خدمات مشغولند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در عین حال با تأکید بر تداوم خدمات رسانی اکیپ‌های این معاونت افزود: معاونت خدمات شهری برای مقابله با هرگونه بحران و مشکل در آمادگی کامل قرار دارد.


تداوم برف روبی، آمادگی کامل برای مقابله با تمام بحران‌ها
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از تداوم خدمات رسانی به شهروندان و عملیات برف‌روبی از مسیرها و معابر شهری تا اتمام روند بارش در شهر تبریز خبر داد.

قربانیان تبریزی افزود: با حضور به موقع بالغ بر 200  اکیپ و گروه امداد و عملیات معاونت خدمات شهری شهرداری و مناطق و سازمان‌های تابعه و در کنار آن سازمان های موتوری، پسماند و دیگر مجموعه‌ها، کار خدمات رسانی و برف روبی از مسیرهای شهری از بامداد دیروز آغاز شده و روند خدمات رسانی همچنان ادامه دارد.

قربانیان تبریزی در عین حال گفت: به دستور شهردار تبریز ، اکیپ‌های خدماتی و موتوری شهرداری همچنان در آماده‌باش کامل به سر می‌برند تا در صورت تداوم یا تشدید بارندگی و احتمال هرگونه بحران دیگر وارد عمل شده و به ارائه خدمات بپردازند.
نظرات بینندگان