arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۱۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۳ - ۲۴ آذر ۱۳۹۲

به گوشی‌تان کیت‌کت ندهید!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 از زمان عرضه اندروید 4.4 کیت کت به نظر می‌رسد که روز به روز کاربران بیشتری با گوشی‌های نکسوس 4 و 5 و تبلت نکسوس 7 مشکل پیدا می‌کنند.
 
به گزارش ایسنا، بیشتر کاربران گزارش داده‌اند که این آپدیت جدید مشکلات بسیاری را ایجاد کرده که پیشتر در گوشی‌ آنها وجود نداشت و این می‌تواند برای گوگل مایه سرافندگی باشد زیرا این اولین آپدیت عمده اندروید از زمان عرضه آن در چند هفته قبل است.
 
گوگل اوایل هفته گذشته عرضه تازه‌ترین نسخه اندروید 4.4.2 را برای گوشیهای نکسوس آغاز کرد و تنها یک روز بعد شکایات متعددی مبنی بر بروز خطا هنگام دانلود آن مطرح شد بطوریکه قبل از تکمیل دانلود یک پیغام خطا بروز می‌کند.
 
یکی از دلایل دیگر برای سرافنکدگی گوگل این است که این شرکت اندروید 4.4 کیت‌کت برای گوشیهای نکسوس را با مشکلات فراوان عرضه کرد و به این مشکلات اذعان دارد.
 
کاربران بسیار امیدوار بودند که آپدیت بعدی مشکلات آنها را برطرف کند اما آپدیت 4.4.1 نه تنها نتوانست تمام این مسائل را برطرف کند بلکه به مشکلات کاربران افزود و گوگل نیز به برخی از آنها اذعان دارد.
 
بزرگترین مشکل که اندروید 4.4 در گوشیهای نکسوس 4و 5 ایجاد کرده، خالی شدن فوری باتری این دستگاهها است.
 
اگر شما یکی از دستگاههای نکسوس در اختیار دارید و نمی توانید اندروید 4.4 کیت کت را دانلود کنید باید گفت که تنها نیستید. اندروید 4.4.1 که قرار بود مشکلات فنی نسخه 4.4 را در گوشی‌های نکسوس برطرف کند، در هفته‌های گذشته عرضه شد.
 
تالارهای گفت‌وگوی مربوط به محصولات گوگل پر از شکایاتی است که در آن کاربران به دنبال کمک برای یافتن پاسخ پرسشهای خود در زمینه مشکلات آپدیت‌های اندروید هستند. در حال حاضر به نظر می‌رسد هیچ راهکاری برای مشکل آنها وجود ندارد و گوگل باید به سکوت خود پایان داده و این مشکلات را برطرف کند.
نظرات بینندگان