arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۱۱۶۰
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۲ - ۲۴ آذر ۱۳۹۲

دانشکده خبر برای 15رشته جدید بهمن ماه دانشجو می پذیرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس دانشکده خبر وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: با پذیرش دانشجو در بهمن ماه امسال در 15رشته جدید، تعداد رشته های ایجاد شده در این دانشکده به 20رشته افزایش خواهد یافت.

 محمود احمدی افزادی در گفت و گو با ایرنا افزود: این رشته ها در قالب سه گرایش شامل رشته های سنتی روزنامه نگاری، رسانه های تصویری و تبلیغات تجاری، صنعتی و سیاسی در این دانشکده ایجاد شده است.
 
وی با اشاره به اینکه برای رشته خبرنگاری بین المللی برای اولین بار در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشکده دانشجو پذیرفته شده است گفت: سرفصل های دروس این رشته ها در دست تغییر است و بهترین استادان این رشته ها نیز آمادگی خود را برای تدریس در این دانشکده اعلام کردند.
 
رییس دانشکده خبرافزود:این دانشکده دررشته هایی مانندمجری گری،کارگردانی و تصویربرداری تلویزیونی نیز با توجه به نیاز مبرم کشور به این رشته ها،دانشجو می پذیرد.
 
به گفته وی برگزاری دوره های آزاد کارگاهی تخصصی در کشور از جمله برنامه های جدید دانشکده خبر است که برای آشنا ساختن جامعه مخاطب با چارچوب زودبازده و حرفه ای با بازه زمانی یک هفته تا دو ماه برگزار خواهد شد.
 
احمدی افزادی برای شرکت در هفدهمین نشست شورای سیاستگذاری مدیران روابط عمومی های مناطق آزاد و تدریس در دوره آموزشی اطلاع رسانی و ارتباطات به منطقه آزاد قشم سفر کرده است.
نظرات بینندگان