arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۱۴۸۵
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۵ - ۲۶ آذر ۱۳۹۲

نظر جمشید مشایخی درباره‌ی دیدارش با «مسی»

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

جمشید مشایخی گفت: خوشحالم که به نمایندگی از مردم ایران به سراغ مسی می‌روم.

این بازیگر اظهار کرد: شامگاه گذشته، جلسه‌ای با آقای فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال داشتیم و از من خواسته شد به نمایندگی از مردم ایران برای دلجویی از مسی به سراغ او بروم.

وی افزود: مردم ایران از موضوع پیش آمده ناراحت هستند و اشتباه و خطای عده‌ای همه را غصه‌دار کرده است. ما ملت با فرهنگی هستیم و برای تلافی این خطا باید کاری کنیم تا بدانند این افراد ایرانی اصیل نبودند.

مشایخی خاطر نشان کرد: باشگاه استقلال پیگیر این سفر است و به دنبال این هستند تا در آرژانتین و یا اسپانیا ملاقات را برقرار کنند و من به همراه آقای فتح‌الله‌زاده عازم این سفر خواهیم شد.

وی انتخابش برای این سفر را افتخاری دانست و گفت: لطفی است که دوستان به من بی‌ادعا داشتند.

این بازیگر پیشکسوت با بیان اینکه از دوران کودکی‌اش به فوتبال علاقه‌مند بوده است، اظهار کرد: عاشق فوتبال و کشتی بودم و به تماشای این مسابقات می‌رفتم و حتی همسرم هم در این دو ورزش کارشناس شده است و با هم در این خصوص بحث و تبادل نظر می‌کنیم.

وی با اشاره به دیدارش با ناصر حجازی در روزهای آخر حیاتش گفت: دیداری بود که ایسنا تدارک دیده بود و برایم بسیار خاطره‌انگیز بود. حضور در کنار اسطوره فوتبال که در آن شرایط سخت بسیار با روحیه و امیدوار بود.

مشایخی که هفته گذشته به صورت تلفنی در برنامه 90 درباره مسی به اظهار نظر پرداخته بود، اظهار کرد:‌ به اتفاق پسر و همسرم هر هفته این برنامه را دنبال می‌کنم و از دیدن کامنت‌هایی که برای مسی گذاشته بودند و گزارشی که در برنامه هفته گذشته پخش شد، بسیار ناراحت شدم. میلیون‌ها نفر عاشق این بازیکن در مملکت‌مان هستند و نباید کار این چند نفر را به حساب همه نوشت. در شرایطی که بزرگان زیادی در ادب در کشورمان داشته‌ایم که در دنیا بی‌نظیر هستند، وقوع چنین اتفاقاتی بسیار تأسف‌برانگیز است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان