arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۱۶۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۲۱ - ۲۷ آذر ۱۳۹۲

وزیر بهداشت : امیدواریم تا دو سال آینده پروژه نیمه تمام بهداشتی نداشته باشیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان سوانح و سوختگی امیرالمومنین(ع) در شیراز اظهار داشت : امیدواریم با همکاری دولت و مجلس تا دو سال آینده هیچ پروژه نیمه تمامی نداشته باشیم .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، دکتر ˈسید حسن قاضی زاده هاشمیˈ چهارشنبه شب در سفر به شیراز از بیمارستان در حال احداث سوانح و سوختگی امیرالمومنین (ع) بازدید کرد و از ساخت این بیمارستان جهت خدمت رسانی به بیماران سوختگی ابراز خشنودی کرد.

قاضی زاده هاشمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نیک اندیشان عرصه سلامت در استان فارس به دلیل احداث این پروژه قدردانی کرد و افزود: خوشبختانه در فارس خیرین بسیار فعال هستند بویژه در بخش سلامت که این مسئله موجب مسرت است .

وی اظهار داشت : اکنون در کشور پروژه های ناتمام خیرسازی داریم که مقرر بوده 60 درصد بودجه را دولت و 40 درصد را خیرین تامین نمایند اما در فارس تاکنون 60درصد بودجه بیمارستان سوختگی امیرالمونین (ع) به همت خیرین و 40 درصد توسط دانشگاه تامین شده است .

دکتر هاشمی بیان کرد : برای اتمام این پروژه می شود از صندوق توسعه نیز کمک گرفت و اگر خیرین خودشان اداره پروژه هایی که وقف می کنند را به عهده بگیرند ، ما استقبال می کنیم و آن بخشی از اعتبارات که معمول هست را اختصاص می دهیم .

وزیر بهداشت گفت : با تکمیل بیمارستان سوانح و سوختگی امیرالمومنین (ع) شیراز بیماران زیادی از سراسر ایران که احتیاج به حمایت و درمان دارند ، می توانند پوشش داده شوند .

هاشمی با تشکر از افرادی که تاکنون این پروژه را حمایت کرده اند و همچنین افرادی که در آینده به حمایت می پردازند ، بیان کرد : با وجود اینکه اعتبار بودجه ای کم داریم اما وقتی نشاط مردم خیر را در اجرای پروژه ها مشاهده می کنیم ، بیشتر احساس مسوولیت می نماییم تا از این گونه پروزه ها حمایت کنیم
نظرات بینندگان