کد خبر: ۱۴۴۲۵۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۸ - ۱۸ دی ۱۳۹۲

لاریجانی: هرگز شکایتی نسبت به فاطمه هاشمی نداشته و ندارم+واکنش وکیل هاشمی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس مجلس طی نامه‌ای به رییس دادگستری در واکنش به مصاحبه فاطمه هاشمی مبنی براینکه لاریجانی از وی شکایت کرده است گفت: بنده هرگز شکایتی نسبت به فاطمه هاشمی نداشته وندارم .

متن نامه علی لاریجانی به شرح ذیل است:

جناب آقای آوایی

رئیس محترم دادگستری کل استان تهران

با سلام

براساس آنچه در رسانه‌ها منعکس گردیده سرکارخانم فاطمه هاشمی امروز 18/10 /92 در دادگاهی حاضر شدند و در مصاحبه‌ای اعلام نمودند به دلیل مطالبی که علیه اینجانب مطرح کردند به دادگاه فرا خوانده‌ شده‌اند؛ بنده هرگز شکایتی نسبت به ایشان نداشته وندارم .

مطلبی اگر نسبت به این جانب مطرح کرده‌اند احتمالا به دلیل عصبانیت نسبت به مطالبی بوده که در مجلس نسبت به اخوی ایشان مطرح شد و بنده هم تذکر به گوینده دادم که احتمالاً نشنیدند به هر تقدیر وجهی برای رسیدگی به این امر نمی‌بینم، بنده نسبت به کسانیکه سال گذشته با کفش و مهر به حقیر حمله کردند شکایتی نکردم این خواهر محترمه که فقط حرفی زدند و بنده نسبت به سخنان ایشان گله‌ای ندارم علی ایحال به هر نحوی که مصلحت می‌دانید این پرونده را مختومه نمائید.

واکنش وکیل فاطمه هاشمی

یکی از وکلای فاطمه هاشمی در واکنش به نامه علی لاریجانی به رئیس کل دادگستری تهران گفت: موکل من هیچ جا اعلام نکرده که دادگاه امروز با شکایت رئیس مجلس تشکیل شده است.

وحید ابوالمعالی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هنوز نامه رئیس مجلس را مشاهده نکرده ام اما خانم فاطمه هاشمی هیچ کجا اعلام نکرده که علی لاریجانی از وی شکایت کرده است و دلیل این نامه را نمی دانم.

وی ادامه داد: موکلم با شکایت مدعی العموم به دادسرا و دادگاه فرا خوانده شد و هیچگاه در تیم وکلا بحثی از شکایت رئیس مجلس در این پرونده مطرح نشد.

وکلی فاطمه هاشمی خاطر نشان کرد: رسیدگی به این اتهام نیاز به شاکی خصوصی دارد و ما امروز در جلسه دادگاه خواستار رسیدگی به این پرونده شدیم.

گفتی است عصر امروز ،رئیس مجلس طی نامه‌ای به رئیس دادگستری تهران در واکنش به مصاحبه فاطمه هاشمی مبنی براینکه لاریجانی از وی شکایت کرده است گفت: بنده هرگز شکایتی نسبت به فاطمه هاشمی نداشته وندارم .

لاریجانی در این نامه از آوایی خواسته به هرنحوی که مصلحت است این پرونده را مختومه کند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۲
mohammad
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
17
53
درود

کاشکی همه مسولین اینقدر از خود گذشته باشند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
13
54
افرین برلاریجانی ادامه جنین منشی می تواند بر محبوبیت شما بیافزاید اینکه کسی نتواند حرف بزند اخلاق محمدی وعلوی نیست ان بزگواران با وجود معصوم بودن مورد اهانت قرار می گرفتند وعفو می کردند چه برسد به انتقاد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
8
60
بابا مرام... بابا معرفت...
خوشم میاد آقای لاریجانی نسبت به سایر اصولگراها خیلی خوب تونسته خودشو با فضای جدید هماهنگ کنه...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
11
51
باریکلا لاریجانی........
دمت گرم
نظرات بینندگان