کد خبر: ۱۴۴۲۵۸
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۸ - ۱۸ دی ۱۳۹۲

برگزاری دیدار هنرمندان با روحانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دیدار صمیمانه جمعی از هنرمندان و اعضای تشکل های فرهنگی وهنری با رییس دولت تدبیر و امید عصر چهارشنبه در تالار وحدت تهران آغاز شد.

به گزارش ایرنا، در این آیین جمعی از هنرمندان از حوزه های مختلف هنری حضور دارند.

در این مراسم علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد مسجد جامعی رییس شورای شهر تهران نیز حضور دارند و رییس جمهوری قرار است پس از شنیدن سخنان برخی از هنرمندان که نمایندگان این جمع هستند، سخنرانی کند.

چهره های شاخص سینمایی، موسیقی، شعرا از جمله شرکت کنندگان در این دیدار هستند.

بر اساس این گزارش، جمعی از هنرمندان و اعضای تشکل های فرهنگی وهنری در نامه ای به رییس جمهوری، تولد دولت تدبیر و امید در 24 خرداد را رویدادی تازه برای کشور و انقلاب عنوان کرده و از وی برای حضور در جمع هنرمندان کشور به منظور دیدار، تجدید مودت و گفت و گو برای شناخت چالش ها نیازها و رهیافت های آینده هنر دعوت کردند.

هنرمندان بابیان اینکه امید و آرامش کانونی ترین مفهوم ارجمند این واقعه نوین است، نوشته اند: به پشتوانه این رویداد بزرگ شایسته است که نگاه همدلانه دولت و ملت را بازسازی کرد که کاری بس هنرمندانه است. ظرافت این کار را تمامی اصحاب فرهنگ و هنر این مرز و بوم به مدد زیست هنری خود با تمام وجود خود درک می کنند.

رییس حمهوری هنگام ورود به سالن برگزاری دیدار با هنرمندان از سوی علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی و حسین فریدون دستیار ریسس جمهوری همراهی می شد.

دکترروحانی به هنگام ورود به سالن مورد تشویق هنرمندان قرار گرفت
نظرات بینندگان