کد خبر: ۱۴۴۳۶۴
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۳ - ۱۹ دی ۱۳۹۲

آخرین وضعیت مصدومان حادثه «معراجی‌ها»

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
آخرین اخبار از وضعیت دو مصدوم حادثه دیروز «معراجی‌ها» حکایت از بهبود وضعیت «حمید شهیری» و انتقال او به بخش عمومی دارد اما «مرتضی مولایی» در بخش مراقبت‌های ویژه است و نیاز به دعای خیر مردم دارد.

به گزارش فارس، پس از گذشت یک روز از حادثه انفجار در پشت صحنه سریال «معراجی‌ها که منجر به عروج علی‌اکبر رنجبر مدیرعامل شهرک سینمایی دفاع مقدس و 4 تن ازعوامل «معراجی‌ها» محمد جواد شریفی راد مدیر جلوه‌های ویژه میدانی،رضا فرجی جانشین تولید،مهدی مرادی دستیار جلوه‌های ویژه و جمشید احسانی‌فر گروه تدارکات و مصدومیت دو تن دیگر از عوامل این پروژه شد آخرین اخبار حکایت از  بهبود وضعیت جسمانی «حمید شهیری» طراح صحنه و لباس این کار دارد.

براساس این گزارش، حمید شهیری که روز گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفته بود صبح امروز و با بهبودی نسبی به بخش عموی بیمارستان ابن سینا تهران منتقل شده است و به احتمال فراوان تا چند روز آینده به جمع خانواده خود باز خواهد گشت.

اما «مرتضی مولایی» یکی از دیگر از عوامل این پروژه که در اثر موج انفجار، ترکش حاصل از آن و سوختگی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان پیامبران بستری است و نیاز به دعای خیر مردم دارد کنند.

براساس این گزارش، همچنین پیکر علی اکبر رنجبر مدیرعامل شهرک سینمایی دفاع مقدس و 4 تن از عوامل سریال «معراجی‌ها» جمعه 20 دی ساعت 9 صبح از مقابل بنیاد روایت فتح تشییع خواهد شد.


نظرات بینندگان