arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۴۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۴ - ۲۰ دی ۱۳۹۲

نماینده مجلس: از تیم مذاکره کننده هسته ای پشتیبانی می کنیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 ایرنا - نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پشتیبانی از تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: به تیم مذاکره کننده ایران اطمینان داریم.

ˈعلیرضا خسرویˈ روز جمعه در جمع نمازگزاران جمعه سمنان افزود: نسبت به طرف مقابل در این مذاکرات اطمینان نداریم لذا نباید حل مشکلات کشور را به این مذاکرات گره زد.

وی از تیم مذاکره کننده ایران خواست با غیرت اسلامی و حمایت مردم و شهدا در این مذاکرات شرکت و از حقوق هسته ای ملت ایران دفاع کنند اما بعد از دست دادن با اعضای تیم مقابل انگشتان خود را بشمارند.

او همچنین با اشاره به حملاتی که به قوه قضاییه در هفته های اخیر صورت گرفته گفت: از رییس و قضات قوه قضاییه حمایت می کنیم و آنها را عادل می دانیم.

این نماینده مجلس افزود: دشمنان پس از حل مسائل هسته ای به حربه حقوق بشر متوسل می شوند لذا در حالی که قوه قضاییه از خارج با مباحث موهوم حقوق بشر مورد حمله است نباید در داخل این قوه را تضعیف کنیم.

وی گفت: قوه قضاییه خوب عمل کرده و افرادی که وابستگی به خانواده شهدا دارند نیز نباید وابستگی به خانواده شهدا را نشانه داشتن بصیرت بدانند، بصیرت ژنیتکی نیست بلکه بصیرت توجه به فرمایشات رهبری است.

نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی بودجه سال آینده در مجلس نیز اظهارداشت: بودجه در خصوص مرحله دوم هدفمندی یارانه در یک بلاتکلیفی بسر می برد
نظرات بینندگان