کد خبر: ۱۴۴۸۸۲
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۵ - ۲۳ دی ۱۳۹۲

انتقاد شدید عباس جدیدی از رسول خادم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
قهرمان سابق کشتی آزاد جهان و عضو شورای شهر تهران گفت: حالا که خادم توانایی زیادی دارد کمی وزن کم کند و به عنوان کاپیتان تیم ملی، کشتی هم بگیرد.

عباس جدیدی در گفت‌و‌گو با تسنیم، با انتقاد از انتخاب رسول خادم به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: اگر این فدراسیون مشروعیت داشت درباره این انتخاب صحبت می‌کردم اما چون مشروعیتی در آن نمی‌بینم حرفی ندارم. 

وی افزود: انتخاب خادم مصداق ضرب المثل «ما کردیم، شد» است. این مسائل تازگی ندارد و در قاموس این افراد چیز تازه‌ای نیست. همین افراد در مسابقات جهانی تهران سر این‌که چه کسی پرچم ایران را بگیرد و سوگندنامه را بخواند دعوا کردند و نزدیک بود تیم به هم بریزد.

جدیدی خاطرنشان کرد: با این حال برای به حاشیه نرفتن فدراسیون و خوشحالی آقایان کاش همه چیز و همه اختیارات را به خادم تنفیذ کنند و حتی کاپیتانی تیم ملی را به خادم بدهند. حتی بهتر است برخی از چاله و چوله‌های تیم ملی و اوزان خالی را که در تیم ملی وجود دارد به خادم بدهند. او توانایی زیادی که دارد و می‌تواند با کمی وزن کم کردن در وزن 85 یا 130 کشتی بگیرد. اصلا پرچم تیم ملی در بازی‌های آسیایی را هم به خادم بدهند.
نظرات بینندگان