arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۵۲۱۴
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۰ - ۲۶ دی ۱۳۹۲

آغاز فروش اینترنتی بلیت‌ جشنواره فجر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

پیش فروش اینترنتی بلیت آثار حاضر در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از ۳۰ دی‌ماه و از طریق سایت این رویداد بین‌المللی آغاز می‌شود

تسنیم: محسن شمس مدیر سامانه فروش بلیت فیلم‌های این دوره از جشنواره درباره زمان آغاز پیش‌فروش اینترنتی بلیت آثار گفت: قرار است از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 30 دی‌‌ماه پیش‌فروش اینترنتی بلیت فیلم‌های جشنواره آغاز شود و به مدت 3 روز این پیش‌فروش ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه متقاضیان پیش‌خرید اینترنتی بلیت فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم فجر می‌توانند از طریق سایت جشنواره به نشانی اینترنتی www. Fajrfilmfestival.ir بلیت‌های مدنظر خود را تهیه کنند، افزود: بلیت‌ها به صورت بسته‌های 11 تایی فروخته می‌شوند.

مدیر سامانه فروش بلیت فیلم‌های سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تأکید کرد: هر فرد با کد ملی خود تنها قادر به خرید 4 بسته بلیت فیلم‌های جشنواره خواهد بود. مخاطبانی که بلیت‌های خود را پیش‌خرید می‌کنند با در دست داشتن پرینت کد رهگیری خرید اینترنتی و اصل کارت ملی قادر خواهند بود تا بلیت‌های خود را از محل تحویل بلیت که هنگام خرید اینترنتی اعلام خواهد شد، تحویل بگیرند.

شمس همچنین از وجود تخفیف بهای بلیت پیش‌فروش اینترنتی فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای دانشجویان خبر داد و گفت: در زمان خرید، دانشجویان محترم باید کد کارت دانشجویی خود را در صفحه خرید اینترنتی وارد کنند تا از تخفیف در نظر گرفته شده بهره‌مند شود. ضمن اینکه در زمان تحویل بلیت هم باید کارت دانشجویی خود را به همراه داشته باشند.

سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با دبیری علیرضا رضاداد از 12 تا 22 بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

نظرات بینندگان