کد خبر: ۱۴۵۲۴۲
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۳ - ۲۶ دی ۱۳۹۲

واریز وام 2 میلیونی به حساب 80 هزار بازنشسته کشوری از امشب

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از واریز وام دو میلیون تومانی به حساب 80 هزار بازنشسته کشوری از امشب 25 دی  ماه خبر داد.

به گزارش مهر،  ایراندخت عطاریان با بیان این مطلب گفت: این میزان وام با کارمزد 4 درصد و اقساط 36 ماهه به بازنشستگان واجد شرایط که در قرعه‌کشی انتخاب‌شده‌اند از امشب چهارشنبه 25 دی ماه به حساب بانکی آنان واریز می‌شود.این افراد می‌توانند با مراجعه به بانک نسبت به برداشت آن اقدام کنند.

وی افزود: افزایش خدمات رفاهی برای بازنشستگان کشوری و ارایه تسهیلات بانکی برای این قشر از جامعه را از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

به گفته عطاریان، برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که در چهار ماه گذشته از سوی صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان کشوری انجام‌شده در جهت افزایش سطح رضایت‌مندی این گروه از اقشار جامعه بوده و تلاش می‌شود با تدوین برنامه‌های گوناگون به ویژه در بخش‌های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی نیازهای بازنشستگان تأمین شود.

وی تصریح کرد: وام ضروری 2 میلیون تومانی به بازنشستگانی پرداخت‌ می شود که تا کنون از تسهیلات بانکی استفاده نکرده‌اند.

به گفته مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تا کنون بیش از 600 هزار بازنشسته کشوری وام ضروری دریافت کرده‌اند و این برنامه در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

نظرات بینندگان