کد خبر: ۱۴۵۳۷۵
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۲۰ - ۲۷ دی ۱۳۹۲

ربیعی: دولت درصدد کاهش پرداختی مردم، بابت هزینه های درمان است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی گفت: دولت تدبیر وامید درصدد است که پرداختی هزینه های درمانی از جیب مردم را به حداقل برساند و این مهم از برنامه های اصلی دولت یازدهم است.

به گزارش روز جمعه ایرنا ، ˈعلی ربیعیˈ در حاشیه بازدید از بیمارستان در دست ساخت 160 تختخوابی آبادان افزود: ارزشمند کردن دفترچه های درمانی و افزایش رضایت بیمه شدگان و حمایت موثر از بیماران از اولویت های دولت تدبیر وامید است.

وی گفت: دولت به مساله بیمه مردم توجه ویژه دارد و از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه سازمان تأمین اجتماعی مسوول درمان جامعه کارگری است، اظهار داشت: مدیران وکارکنان این سازمان برای انجام این مسوولیت همه توان خود را به کار گرفته اند.

ربیعی اظهار امیدواری کرد همه بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی بتوانندخدمات درمانی خود را از مراکز درمانی ملکی این سازمان دریافت کنند.

وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی به همراه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی وهیات همراه از بیمارستان در حال ساخت تامین اجتماعی آبادان بازدید و از نزدیک در جریان روند ساخت وساز آن قرار گرفت.

در این بازدید اعلام شد این بیمارستان در مساحت 14700 متر مربع و شش طبقه احداث و مجهز به بخش های ویژه ccu، icu و nicu و درمانگاه های تخصصی وعمومی خواهد شد و به بیمه شدگان شهرستان های آبادان وخرمشهر خدمات درمانی رایگان ارایه خواهد کرد.

هم اکنون بیمارستان جدید تامین اجتماعی آبادان 15 درصد پیشرفت فیزیکی داشته وتاکنون برای احداث آن 70 میلیارد ریال هزینه شده است.

براین اساس 370 میلیارد ریال نیز برای تکمیل آن پیش بینی شده که در مرحله انعقاد قرارداد بوده و مقرر است درسه سال آینده به بهره برداری برسد و جایگزین بیمارستان 17شهریور آبادان شود.

بر اساس دستور مدیرعامل تامین اجتماعی جذب نیروی انسانی در این بیمارستان صرفا از طریق نیروهای بومی استان انجام می شود.

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران به عنوان نماینده کارفرما و ناظر بر روند احداث این بیمارستان نظارت می کند
نظرات بینندگان