کد خبر: ۱۴۵۷۰۹
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۱۶ - ۳۰ دی ۱۳۹۲

رويانيان: حق دارند از صادقيان بترسند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مديرعامل باشگاه پرسپوليس جواب مديرعامل سپاهان را داد.


محمد رويانيان درباره اظهارات مديرعامل باشگاه سپاهان و بيانيه اين باشگاه اظهار داشت: آقايان در آستانه بازي با پرسپوليس بهترين ترفند را در نظر گرفتند که بخواهند ما را عصباني کنند اما سپاهاني‌ها را دوست داريم و عاشق آنها هستيم.

به گزارش فارس،وي افزود: هرگز اسير جوسازي‌ها نمي‌شويم و خيلي خونسرد ميزبان سپاهان خواهيم بود، چرا سپاهاني‌ها به تهران نيايند؟ قدمشان روي چشم ما.

رويانيان ادامه داد: اما آقايان عزيز بهتر است به جاي اين حرف‌ها تکليف آب‌هاي آلوده و غش کردن بازيکنان ما، محسن قهرماني و آن بازي تاريخي و سپس فتيله‌پيچ ميثم حسيني را روشن کنند. به نظرم اينها مهمتر است تا مسائل ديگر.

مديرعامل قرمزپوشان خاطرنشان کرد: صادقيان يک جوان جوياي نام است که همه از او مي‌ترسند، مشخص است که اين بازيکن در يک بازي چه کارها که نمي‌کند، پس حق دارند که از او بترسند،

وي درباره هادي عقيلي نيز گفت: خدا شاهد است من اصلاً در جريان مسئله عقيلي نبودم اما شما مرد باشيد و از مدافع خود دفاع کنيد. او مدافعي با ارزش و مستحکم است و به جاي متهم کردن ديگران از وي دفاع کنيد. ما سپاهاني‌ها را دوست داريم اما گفتم برخي مسائل کمي در ذهن مردم ابهام‌برانگيز شده که بهتر است به جاي جوسازي‌ها اين جواب‌ها را بدهيد و زياد دنبال برخي مسائل در آستانه بازي پرسپوليس و سپاهان نباشيد.

رويانيان در پايان خاطرنشان کرد: آقايان هرچقدر دوست دارند ما را بکوبند، ما باشگاه پرسپوليس هستيم و آنها سپاهان و احترام‌شان بر ما واجب است. اما برخي مسائل نيز به زبان آوردند که براي ما در آستانه اين بازي جالب است. من اين حرف را مي‌زنم اگر سپاهان حرفي زده براي خودش گفته، بهتر است بيايد در زمين مسابقه حرف بزند. البته اين کار اصفهاني‌ها از قبل پيش‌بيني شده بود ولي قدم هواداران خوب و فهيم سپاهان بر روي چشم ما و ما هيچ مشکلي نداريم. برخي صحبت‌ها انجام شد که من هم معتقدم که برخي پاسخ‌ها در بين اين حرف‌هاي‌شان گفته مي‌شد بد نبود. فقط من اين را مي‌خواهم که مسائلي را که ما مطرح کرديم حداقل آنها را حل کنند و بقيه چيزها ديگر پيشکش باشد. چون جواب دادن به اين مسائلي که گفتيم سخت نيست.
نظرات بینندگان