arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۵۹۸۲
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۸ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۲

وزیر کشور: گزارش آتش سوزی خیابان جمهوری 2 هفته دیگر اعلام می شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر کشور با اشاره به حادثه خیابان جمهوری گفت: تیم زبده ای با حضور در محل حادثه گزارش کاملی را تهیه خواهد کرد تا در آینده از وقوع این حوادث جلوگیری شود.

به گزارش مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی در پایان نشست خود با مدیران برخی رسانه های داخلی که در محل ستاد مبارزه با مواد مخدر تشکیل شد، با حضور در جمع خبرنگاران درباره پیگیری حادثه آتش سوزی در خیابان جمهوری اظهار داشت: معاونت های وزارت کشور پیگیر مشخص شدن عاملان کوتاهی در این حادثه هستند و تیم ویژه ای با حضور در محل گزارش کاملی را تهیه خواهد کرد تا در آینده از بروز اینگونه حوادث جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه گزارش نهایی ظرف دو هفته آینده تقدیم رئیس جمهور می شود خاطر نشان کرد؛ امروز جلسه‌ای را  در وزارت کشور برگزار کردیم . در این جلسه معاونت عمران و توسعه شهری و روستایی را متولی قرار دادیم و معاون امنیتی و بازرسی وزارت کشور و جانشین نیروی انتظامی در وزارت کشور قرار شده تمام گزارشها را از وزارت اطلاعات، شهرداری، نیروی انتظامی، شاهدان عینی، مطالب منتشر شده در رسانه‌ها را ظرف دو هفته آمده کنند.

وی در ادامه در خصوص جلسه امروز خود با مدیران رسانه ها نیز گفت: در این جلسه از مدیران رسانه‌ها استمداد طلبیدیم و آنها نظرات و پیشنهادات خود را در مورد کمک به اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر ارائه کردند. مدیران رسانه ای حاضر در جلسه بسیار مشتاقانه اعلام همکاری کردند و گفتند برای مقابله با مواد مخدر آماده هرگونه همکاری هستند.

رحمانی‌فضلی خاطر نشان کرد: مبارزه با مواد مخدر دغدغه همه مردم است و بر اساس نظرسنجی نیروی انتظامی از سال 86 تاکنون اکثریت مردم اعتیاد را دغدغه خود عنوان کرده اند، مردم همچنین خواستار مبارزه با آن هستند.

نظرات بینندگان