arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۶۴۰۸
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۵ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۲

اعلام برنامه‌های مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال برنامه‌های مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی را اعلام کرد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، محمدرضا ملامحمد گفت: همزمان با سی و پنجمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و با آغاز دهه مبارکه فجر قرار است مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی در هتل المپیک بعدازظهر دوازدهم بهمن ماه برگزار شود.

وی عنوان کرد: از چند ماه پیش برنامه ریزی این مراسم را در دستور کار خود قرار داده و به شکل منسجم و منظم تمامی برنامه ها را انجام داده ایم تا میزبان 500 میهمان ورزشی، هنری و سیاسی از کشور باشیم. در این مراسم تعداد زیادی از پیشکسوتان فوتبال، خانواده فوتبال، روسای فدراسیون های ورزشی حضور دارند. مسئولان و معاونان وزارت ورزش و جوانان، هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، اعضای کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان به همراه بازیکنان این تیم، کلیه کادر فنی تیم های ملی آقایان و بانوان هم حضور خواهند داشت.

ملامحمد گفت: خانم ملاوردی معاونت ریاست جمهوری در امور بانوان، دکتر شریعتمداری و دیگر معاونان رئیس جمهور، مدیران عامل و سرمربیان تیم های لیگ برتری نیز در این مراسم حضور دارند.
رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: این مراسم با هدف ارائه و نمایش پیراهن تیم ملی که طرح یوزپلنگ بر روی نقش بسته، رونمایی از فعالیت های صورت گرفته در راستای حضور تیم ملی در جام جهانی، تقدیر از فرشته کریمی بازیکن تیم ملی فوتسال که به عنوان یکی از 10 کاندیدای برتر بازیکنان فوتسال جهان انتخاب شده و در نهایت رونمایی از پیراهن تیم ملی برگزار می شود.

نظرات بینندگان