arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۶۶۶۹
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۱ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۲

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دانشگاه علمی کاربردی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


مشاورعالی سازمان سنجش و آموزش کشور، گفت: فهرست قبول شدگان نهایی کد رشته محل‌های متمرکز و همچنین معرفی شدگان چند برابرظرفیت کد رشته محل‌های نیمه متمرکز دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزشی مهارتی بهمن ماه 92 دانشگاه جامع علمی کاربردی امروز سه شنبه ساعت 18 روی سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد.

دکترحسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: براساس برنامه‌ زمانی پیش‌بینی شده فهرست اسامی 88 هزار و 22 نفر پذیرفته‌شدگان نهایی کد رشته‌ محل‌های متمرکز که از این تعداد 34 هزار و 77 نفر زن و 53 هزار و 245 نفر مرد هستند، امروز ساعت 18 اعلام می‌شود.

وی در ادامه گفت: همچنین فهرست اسامی یک هزار و 273 نفر معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته‌ محل‌های نیمه متمرکز در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای ( ناپیوسته) نظام آموزشی مهارتی بهمن ماه سال 92 دانشگاه جامع علمی و کاربردی نیز که از این تعداد 354 نفر زن و 919 نفر مرد هستند هم از ساعت 18 امروزسه شنبه 8 بهمن روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

به گفته توکلی، لازم است کلیه پذیرفته شدگان رشته‌های متمرکز هر یک از دوره‌های مذکور با توجه به اطلاعیه‌ای که به همراه اسامی آنان روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد در تاریخ‌های تعیین شده با در دست داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت نام در کد رشته قبولی اقدام کنند.

وی همچنین درباره نحوه پذیرش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محل‌های غیر متمرکز نیز تصریح کرد: لازم است این افراد نیز با توجه به اطلاعیه‌ای که به همراه اسامی آنان روی سایت قرار می‌گیرد برای شرکت در مصاحبه و سایر مراحل گزینش با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به واحد آموزشی ذیربط مراجعه کنند.
نظرات بینندگان