arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۶۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ : ۱۵ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۲

احمدی‌نژاد وزرای خود را فراخواند!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دانا نوشت:

شنیده شده که محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان بعد از نقل مکان از ساختمان لادن به ساختمانی در محله جنت آباد تماس‌هایی با برخی از وزرا و مسئولان دولت سابق داشته و از آنها خواسته تا در جلساتی که ترتیب می‌دهد حضور داشته باشند.

البته برخی از وزرا و مسئولین دولت گذشته دعوت احمدی‌نژاد را پذیرفته‌اند و آمادگی خود را برای حضور در این جلسات اعلام کرده‌اند اما برخی دیگر از این افراد به دلیل حضور اسفندیار رحیم مشایی در این جلسات و ارتباط نزدیک وی با احمدی‌نژاد حاضر به شرکت در این جلسات نشدند.

گفته می‌شود زریبافان، حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش، دانشجو وزیر علوم، مصلحی وزیر اطلاعات، قاسمی وزیر نفت و بختیاری وزیردادگستری دولت احمدی نژاد از جمله افرادی بودند که به دلیل حضور مشایی در این جلسات حاضر به شرکت در جلساتی که احمدی نژاد ترتیب می‌دهد، نشده اند.

این افراد شرط حضور خود را عدم حضور مشایی عنوان کرده و این موضوع را از طریق زریبافان به احمدی‌نژاد اعلام کردند و بر این موضوع تاکید کردند که تنها در صورت عدم حضور اسفندیار رحیم مشایی، حاضر به شرکت در این جلسات هستند.

البته احمدی نژاد نیز با این درخواست موافقت نکرده؛ شنیده‌ها حکایت از این دارد که احمدی نژاد در پاسخ به زریبافان گفته که من حاضر به حذف مشایی نیستم حتی اگر هیچ کدامتان در این جلسات حضور پیدا نکنید.
نظرات بینندگان