arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۶۸۹۰
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۲۰ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۲

نجفی استعفایش را تکذیب کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
محمد علی نجفی رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اخبار منتشره مبنی بر استعفای خود را تکذیب و اعلام کرد: رییس جمهوری درباره رفتن یا ماندن من تصمیم می گیرد.

به گزارش خانه ملت، محمد علی نجفی شامگاه چهارشنبه با تکذیب خبر برخی از رسانه ها در خصوص استعفایش از ریاست سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: قصد استعفا از این سمت را ندارم و این اخبار کذب است.

معاون رییس جمهوری در پاسخ به سوالی درباره استعفایش به خاطر بیماری تصریح کرد: چنین موضوعی مطرح نیست و آقای رییس جمهوری درباره حضور من در این سازمان تصمیم گیری می کند.

برخی رسانه ها امروز از استعفای محمد علی نجفی از ریاست سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و رفتن وی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی و گزینه های جایگزین وی خبر داده بودند.

این اظهارات نجفی در حالی است که «محمود واعظی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شامگاه چهارشنبه پس از بدرقه رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه در فرودگاه مهرآباد تهران در جمع خبرنگاران گفت: آقای نجفی به دلیل کسالت پیشنهاد جایگزینی فرد دیگری را به جای خود داده بود اما نمی دانم ایشان این کار را بصورت رسمی انجام داده است یا خیر.

واعظی افزود: رییس سازمان میراث فرهنگی درصدد جلب رضایت رییس جمهوری برای جایگزینی فرد دیگری بوده اند اما این موضوع هنوز رسمیت نیافته است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به سوال دیگری درباره استعفای سایر مقامات گفت: استعفای مسوولان صحت ندارد.

نظرات بینندگان