arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۶۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۳ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

سانس فوق‌العاده در روزی که سینما رایگان است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران با اشاره به استقبال مردم از طرح نمایش رایگان فیلم‌ها به مدت دو روز در سال، اعلام کرد: فکر می‌کنم با توجه به شرایطی که پیش می‌رود، شاهد استقبال بیشتر مردم در بعدازظهر باشیم و شاید لازم باشد تا سانس فوق‌العاده نمایش نیز برگزار کنیم.

حبیب ایل‌بیگی که مسؤول طرح «سینما سلام» است، در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره استقبال مردم از این طرح بیان کرد: از صبح به چند سینما از جمله اریکه ایرانیان، فرهنگ، آستارا، جوان سرزده‌ام و در حال حاضر مقابل سینما آزادی ایستاده‌ام و شاهد موج حضور مردم هستم.

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران ادامه داد: بنا بر گزارشی که همکارانم در سینماهای دیگر داده‌اند، مردم از سینمای اسلامشهر هم به گرمی استقبال کرده‌اند.

او افزود: همکارانم در انجمن سینماگران جوان در شهرستان‌ها نیز اعلام کرده‌اند، مسئول سینمایی در استان کرمان که برای سانس صبح نمایش نداشته، ناچار شده است با توجه به تجمع مردم در مقابل سینما، سانس صبح را نیز دایر کند.

ایل‌بیگی ضمن بیان اینکه اتفاقات خوبی از ابتدای اجرای این طرح افتاده است، گفت: همکارانم در استان کرمان اعلام کرده‌اند، خانمی که به همراه چهار فرزند نوجوانش به سینما آمده گفته است اولین بار است که ما به سینما آمده‌ایم!

مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران تصریح کرد: استقبال خوب مردم در مقابل سینما آزادی برایم قابل تصور نبود. خوشحالیم که مردم هدیه سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را پذیرفتند هرچند که نگرانیم به دلیل استقبال خوب مردم نتوانیم به علاقمندان این عرصه، سرویس لازم را ارائه کنیم.

او اضافه کرد: همه‌ دست‌اندرکاران سینما تلاش می‌کنند تا امروز به شکل درخور و مناسبی پذیرای مردم باشند و تا آنجا که سالن‌ها گنجایش دارند از مردم پذیرایی کنند تا فیلم مورد علاقه‌شان را ببینند.

ایل‌بیگی در پایان سخنانش گفت: فکر می‌کنم با توجه به شرایطی که پیش می‌رود، شاهد استقبال بیشتر مردم در بعد از ظهر باشیم و شاید لازم باشد تا سانس فوق العاده نمایش نیز برگزار کنیم.
نظرات بینندگان