arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۷۰۵۴
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۰ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

آسفالت داغ خانواده ایی را داغ دار کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 صبح جمعه برخورد شدید کامیون حامل آسفالت داغ با یک ساختمان مسکونی سه طبقه در منطقه امیرآباد تهران منجر به کشته شدن راننده خودرو و سوختگی و مجروح شدن دو تن از ساکنان ساختمان شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، وقتی ساکنان یک ساختمان سه طبقه در منطقه امیرآباد تهران - خیابان شهید ابراهیمی(خیابان 17) - ساعت سه و نیم صبح امروز (جمعه) با صدای مهیبی از خواب بیدار شدند، شاهد حادثه ای بودند که در سال های گذشته چندین بار در محدوده سکونتشان رخ داده بود.

کامیونی که آسفالت داغ را برای پروژه شهرداری در خیابان آزادگان حمل می کرده به دلیل خواب آلودگی راننده آن (طبق گفته پلیس راهنمایی و رانندگی) از مسیر خود منحرف و به شدت به این ساختمان مسکونی برخورد کرده که منجر به تخریب طبقه اول این ساختمان می شود.

نیروهای آتش نشانی و ساکنان محل درباره جزئیات این حادثه به خبرنگار ایرنا گفتند: به دلیل شدت برخورد، راننده کامیون کشته و دو تن از ساکنان طبقه اول ساختمان نیز دچار سوختگی و شکستگی شدند.

به گفته یکی از ساکنان این ساختمان، در این حادثه، مادر و پسر 20 ساله اش که در طبقه اول ساکن بودند، دچار سوختگی 30 تا 40 درصدی و شکستگی شده و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. ضمن آنکه سه تن از ساکنان ساختمان نیز به طور سرپایی در محل درمان شدند.

نیروهای آتش نشانی با خارج کردن قطعات کامیون، جنازه راننده را که در داخل خودرو محبوس شده بود، خارج کردند.

نیروهای آتش نشانی همچنین ساکنان دو طبقه دیگر این منزل مسکونی را از این ساختمان خارج کردند. در این حادثه هر چهار خودروی پارک شده در پارکینگ طبقه همکف، به طور کامل دچار خسارت شدند.

به گفته یکی از ساکنان ساختمان، 6 ماه پیش نیز کامیونی در همین مکان به خودروی پژوی پارک شده در مقابل ساختمان برخورد می کند. در واقع خودروی پارک شده مانع از ورود کامیون به داخل ساختمان می شود.

وی همچنین افزود: این برای چندمین بار است که چنین حوادثی در تقاطع خیابان آزادگان و خیابان هفدهم رخ می دهد. سال گذشته نیز یک کامیون خاور به ساختمان مجاور آنها برخورد می کند که به دلیل در حال ساخت بودن آن، خسارت جانی در پی نداشته است.

وی تاکید کرد: شیب خیابان از مسیر شمال به جنوب بلوار آزادگان، سبب شده تا در چند سال اخیر شاهد این حوادث در این منطقه باشیم.
نظرات بینندگان