arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۷۱۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۲۰ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

استانداراردبیل : فرصت استثنایی زمستان سرعین را از دست ندهید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

استاندار اردبیل از همه مردم ایران خواست در صورت امکان به سرعین شهر چشمه های بهشتی سفر کرده و فرصت استثنایی استفاده از این نعمت خدادادی را از دست ندهند.
 
به گزارش ایرنا، مجید خدابخش روز جمعه در آیین افتتاح دومین دوره جشنواره زمستانی سرعین گفت: همه مردم ایران اسلامی حق دارند از ویژگی های طبیعی شهر سرعین و رشته کوه های سبلان بهره مند شوند و برگزاری جشنواره زمستانی با شعار ˈلذت زمستانی در شهر چشمه های بهشتیˈ در همین راستاست.
 
وی افزود: درحالیکه مردم سایر استان ها با آلودگی هوا دست به گریبانند و برخی استان ها نیز در آرزوی بارش های زمستانی، هوای برفی و پاک استان اردبیل در جوار رشته کوه های سبلان فرصت مناسبی است تا مردم در کنار خانواده به دور از هیاهوی زندگی شهری چند روزی را در آرامش سپری کنند.
 
او ادامه داد: همه ساله در فصل تابستان گردشگران از اقصی نقاط کشور میهمان استان ما هستند اما گردشگری زمستانی فرصت بی نظیری است که از دید مردم پنهان مانده و از این رو تلاش می کنیم چهره زیبای زمستان منطقه را نیز به گردشگران بشناسانیم.
 
وی بیان کرد: وجود پیست اسکی آلوارس در کنار آب های گرم معدنی فرصتی است که در کمتر نقطه ای از جهان به چشم می خورد و خوشبختانه استان اردبیل از این ظرفیت بی نظیر بهره مند است و براین اساس از همه مردم می خواهیم با سفر به استان از این موهبت های الهی استفاده کنند.
 
خدابخش همچنین اظهار کرد: همچنین بخش خصوصی می تواند در جهت حمایت از توسعه ورزش های زمستانی، استقرار گردشگران زمستانی، احداث مکان های تفریحی و مراکز خرید سرمایه گذاری کنند.
 
او گفت: امیدواریم با برگزاری چنین جشنواره هایی و آشنایی مردم به ویژه سرمایه گذاران، از ظرفیت های بی نظیر موجود در منطقه بهره برداری حداکثری صورت گیرد که در این راه دولت از آنها پشتیبانی خواهد کرد.
نظرات بینندگان