arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۸۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۷ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۲

شب بخیر کیارستمی....

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نمایش «شب بخیر کیارستمی» به کارگردانی علی احمدی که موضوع آن درباره روابط اهالی تئاتر و سینما است «این روزها در کافه تریای اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

علی احمدی در گفت‌وگویی با خبرنگار تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: نمایش «شب بخیر کیارستمی» درباره روابط آدم‌ها و اتفاقاتی است که در تئاتر و سینما وجود دارد و این مضمون را در فضایی کمدی و در سایه دو نفر اجرا کرده‌ایم.

او درباره متن این اثر نمایشی که نوشته فرهاد نقد علی است ادامه داد: ایده این نمایشنامه برای خودم است و به خاطر شناختی که از تونایی‌های آقای نقد علی داشتم، این ایده را به ایشان پیشنهاد دادم.

احمدی همچنین عنوان کرد: فضای این نمایشنامه تلفیقی از ابزورد و هجو است و از ابتدا براساس اجرای یک نمایش محیطی به نگارش درآمده است.

این کارگردان درباره انتخاب خسرو احمدی و ارژنگ امیرفضلی به عنوان بازیگران این نمایش عنوان کرد: انتخاب بازیگران این کار روند پیچیده‌ای نداشت و از ابتدا می‌خواستیم با توجه به شناخت و آشنایی که از دوستان داشتیم‌، در این نمایش حضور پیدا کردند.

به گزارش ایسنا‌، نمایش «شب بخیر کیارستمی» نوشته فرهاد نقدعلی و با بازی خسرو احمدی و ارژنگ امیرفضلی اجرای خود را از 15 بهمن در کافه تریای اصلی تئاتر شهر آغاز کرده است و تا 2 اسفند ساعت 18/15 به اجرایش ادامه می‌دهد.
نظرات بینندگان