کد خبر: ۱۵۰۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۵ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۲

درگیری لفظی ویرا با خبرنگار ایرانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ژوروان ویرا در آغاز نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ایران در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا گفت: می‌خواهم از مسئولان برگزاری این نشست گله کنم چون پیش از شروع نشست حدود 40 دقیقه به همراه بازیکن تیمم بیرون جلسه ایستاده بودیم و حتی یک صندلی وجود نداشت که رویش بنشینیم. بازیکن من فردا باید بازی کند و این درست نبود که او در این مدت بایستد.
 
وی در ادامه درباره بازی فردای تیمش برابر ایران گفت: من و کروش ماموریت‌های خود را انجام داده‌ایم و تیم‌های خود را به جام ملت‌های آسیا رسانده‌ایم. این بازی فرصت خوبی است که بازیکنان جدیدی را امتحان کنیم، با این حال ما در ایران توریست نیستیم بلکه می‌خواهیم امتیاز بگیریم و جایگاه خود را در رنکینگ فیفا بالا ببریم.
 
 سرمربی تیم ملی کویت در ادامه گفت: در ترکیب تیم‌مان بازیکنانی داریم که قبلا در ترکیب تیم ملی امید در رقابت‌های قطر و لبنان بازی کرده‌اند و حالا فرصتی است که در کنار بازیکنان باتجربه‌مان مثل کاپیتان تیم و نواف بازی در یک دیدار رسمی را تجربه کنند.
 
 وی همچنین گفت: به ایران آمده‌ایم که فوتبال بازی کنیم. ما نماینده کشورمان هستیم و هدف‌مان این است که با پیروزی برابر ایران مردم کویت را خوشحال و راضی نگه داریم.
 
 ویرا در ادامه نشست خبری گفت: می‌خواهم گله‌ام را تکرار کنم. باید احترام بیشتری به ما گذاشته می‌شد. زمین‌هایی که در اختیار ما قرار گرفت، اصلا مناسب نبود. ما اینجا نیامده‌ایم که راگبی بازی کنیم. بازیکنان من نتوانستند شرایط تمرینی خوبی داشته باشند و ما شایسته هستیم که شرایط بهتری برای ما فراهم می‌کردند.
 
 سرمربی کویت گفت: ایران برای من جای جدیدی نیست. من یک سال اینجا بودم. زمین‌های فوتبال را می‌شناسم و به همین دلیل است که می‌گویم می‌شد شرایط بهتری برای ما فراهم شود. اصلا گزینه‌ای برای ما قرار داده نشد و فقط گفتند که باید در کدام زمین تمرین کنیم. در صورتی که اگر ایران به کویت بیاید، ما زمین‌های بهتری را در اختیار ایران قرار می‌دهیم. نمی‌خواهم این گله را تبدیل به یک مشکل بزرگ کنم اما این حق برای من محفوظ است که از اتفاقات پیش آمده ناراحت باشم. اگر گله می‌کنم به این خاطر است که ایران برای من فرق دارد. من در اینجا دوستان خوبی دارم و سوغاتی‌های زیادی هم بردم.
 
خبرنگاری از ویرا پرسید، شما بیشتر به مسائل حاشیه‌ای پرداختید و بهتر است به جای این حرف‌ها برای وقت خبرنگاران احترام قائل شده و از مسائل فنی بازی صحبت کنید. سرمربی کویت در پاسخ گفت: من درباره بازی هم صحبت کردم. شما گوش نمی‌دادید.
 
 در این لحظه آن خبرنگار به زبان اسپانیایی جملاتی را به ویرا گفت و او هم به همین زبان به او پاسخ داد.
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان