کد خبر: ۱۵۰۷۷۱
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۰ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

ارز مبادله ای حج حذف نمی‌شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رییس سازمان حج و زیارت گفت: ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی در تماسی که با وی داشته بر تامین هزینه های ارزی زائران حج تمتع و عمره به صورت مبادله ای تاکید کرده است.

«سعید اوحدی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در همین راستا طی روزهای آینده جلسه ای با رییس کل بانک مرکزی برگزار خواهد شد.

رییس سازمان حج و زیارت در ادامه از تکمیل 100 درصدی ظرفیت کاروان های حج تمتع سال 93 خبر داد و گفت: در نام نویسی های صورت گرفته استقبال از گروه های قیمتی بالا بسیار بوده است.

اوحدی با بیان اینکه برای تکمیل ظرفیت کاروان های حج سال آینده، در دو مرحله اولویت های ثبت نامی فراخوان شدند، افزود: در مرحله نخست دارندگان فیش های ثبت نام تا تاریخ 20 دی ماه 1384 و در مرحله دوم دارندگان فیش های ثبت نام تا تاریخ 10 بهمن ماه سال 1384 برای نام نویسی در کاروان های سال آینده فراخوان شدند.

رییس سازمان حج و زیارت گفت: هزینه سفر به حج سال 1393 هفت میلیون و 700 تا 10 میلیون و 500 هزار تومان است که در دو قسط از زائران دریافت می شود.

به گفته اوحدی ، قسط دوم هزینه سفر به حج، هفته نخست اردیبهشت ماه سال آینده از زائران دریافت خواهد شد.

رییس سازمان حج و زیارت یادآور شد: 64 هزار ایرانی شامل 61 هزار نفر زائر و سه هزار نفر کادر اجرایی سال 93 به حج تمتع مشرف می شوند و این رقم نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نکرده است.
نظرات بینندگان