کد خبر: ۱۵۰۸۱۲
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۳ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

تحویل انبوه موشک های بالستیک به نیروهای مسلح

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزارت دفاع از تحویل انبوه موشک های بالستیک قدر ، قیام ، فاتح 110 ، خلیج فارس و سامانه پدافند هوایی مرصاد توسط سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع به نیروهای مسلح خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع ، این موشک ها با حضور سردار سرتیپ پاسدار «حسین دهقان» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به نیروهای مسلح تحویل شد.

بر اساس این گزارش موشک ها و سامانه یاد شده که توسط سازمان هوافضای وزارت دفاع طراحی و تولید شده است به نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا ( ص ) تحویل شد.

سردار دهقان در مراسم تحویل این سامانه ها و تجهیزات موشکی اظهار داشت: افتخار آفرینی فرزندان غیور و پرتلاش وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در تثبیت قدرت بازدارندگی موثر و افزایش اقتدار و توانایی نیروهای مسلح با جدیت و همت مثال زدنی ادامه دارد.

وزیر دفاع افزود: متخصصان افتخار آفرین سازمان هوافضای وزارت دفاع با تحویل انبوه موشک های بالستیک قدر ، قیام ، فاتح 110 ، خلیج فارس و سامانه پدافند هوایی مرصاد یک بار دیگر توان و اقتدار صنعت دفاعی را در تامین نیازمندی های نیروهای مسلح به پیشرفته ترین تجهیزات موشکی به نمایش گذاشتند و نشان دادند تحریم های گوناگون و همه جانبه دشمنان که به صورت سخت گیرانه و ویژه در بخش دفاعی اعمال می شود ، نتوانسته است کوچکترین خللی در عزم و اراده آن ها داشته باشد .
نظرات بینندگان