کد خبر: ۱۵۰۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ : ۲۰ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

نکونام: تیم ملی به بازی‌های بیشتر نیاز دارد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید شکست برابر گینه باعث شد نیاز ما به انجام بازی‌های تدارکاتی بیشتر شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جواد نکونام پس از شکست تیم ملی فوتبال ایران برابر گینه در دیداری دوستانه گفت: بازی خوبی بود اما نتیجه این بازی نشان داد که به اردوها و بازی‌های تدارکاتی بیشتری نیاز داریم تا بتوانیم در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم.

وی درباره میزان نقش عدم هماهنگی بازیکنان با یکدیگر در این شکست گفت: صددرصد همین طور است. تیم ملی خیلی وقت است که اردویی نداشته و در عوض گینه یک تیم خوب آفریقایی است که بازیکنان بزرگش در آلمان و فرانسه بازی می‌کنند.

کاپیتان تیم ملی ادامه داد: ما نیمه اول را از دست دادیم و خوب نبودیم اما در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم. در فوتبال وقتی یک نیمه را از دست بدهید، کارتان خیلی سخت می‌شود.

وی درباره حضور کم تعداد تماشاگران در این بازی نیز گفت: این وضعیت در لیگ برتر هم به همین صورت است و تماشاگران کمتر به ورزشگاه می‌آیند.

در ادامه خبرنگاری از نکونام درباره شایعه ممنوع‌الخروج شدنش از سوی استقلال و این که پولش را کامل از باشگاه گرفته است، گفت: اصلا اینطور نیست. با دلیل و مدرک صحبت می‌کنم. هر کسی می‌تواند جواب بدهد. هنوز از سال گذشته 100 میلیون تومان از استقلال طلب دارم و تا امروز که با شما صحبت می‌کنم از قرارداد امسالم هزار تومان هم نگرفته‌ام. آنها که گرفته‌اند و آنها که قهر کردند و سر تمرین نیامدند و پول گرفتند، نوش جان‌شان. من نتوانستم پولی بگیرم.

نظرات بینندگان