کد خبر: ۱۵۱۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۲۱ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۲

فروش بلیط کنسرت های غیر قانونی کار ما نیست

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی کشور با اشاره به اینکه هیچ آژانسی حق تبلیغ خدمات مغایر با قوانین کشور را ندارد گفت: فروش بلیط کنسرت های غیرقانونی جزو کار ما نیست.

به گزارش گروه اخبار فرهنگی ایرنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی ، محمد حسن کرمانی افزود: دفاتری که مجوز از سازمان میراث فرهنگی دارند دارای حوزه فعالیت مشخص هستند، این دفاتر باید از نظر قانونی و تخصصی براساس تعریفی که در قانون آمده عمل کنند و خروج از این تعاریفی که در قوانین آمده تخلف محسوب می شود.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی کشور ادامه داد: هیچ یک از دفاتر ما مجاز به فروش بلیط کنسرت های غیرمجاز و تبلیغ اموری که خلاف قانون است نیستند، اگر مواردی از این دست اتفاق بیفتد خلاف مقررات است و با متخلفان برخورد می شود.

کرمانی تصریح کرد: وظایف و محدوده فعالیت های آژانس ها مکانیزم قانونی مشخصی دارد، در دفاتر آژانس ها بلیط قطار، هواپیما، رزرو هتل و بلیط کنسرت هایی که براساس مقررات کشور باشد به فروش می رسد و هیچ آژانسی حق فروش و تبلیغ خدمات مغایر با قوانین کشور را ندارد.

وی یادآور شد: فروش بلیط کنسرت های غیرقانونی و برخی اقلام دیگر که با موازین کشور ما همخوانی ندارد جزو کار ما نبوده و به طور کلی غیرقانونی است.
نظرات بینندگان