کد خبر: ۱۵۱۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۵ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۲

مویس: هیچ اختلافی با فان‌پرسی ندارم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرمربی منچستریونایتد شایعه اختلافش را با فان‌پرسی رد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منچستریونایتد موفق شد در هفته‌ بیست‌ونهم لیگ برتر وست‌بروم‌ویچ را با سه گل شکست دهد تا به طور موقت به رده ششم صعود کند.

دیوید مویس، سرمربی منچستریونایتد پس از پیروزی تیمش برابر وست‌بروم‌ویچ گفت: فکر می‌کنم درخشش رونی و فان‌پرسی نقش مهمی در پیروزی ما در این دیدار داشت. آنها هر دو فوق‌العاده‌ بودند. علاوه بر این در خط دفاعی نیز بسیار خوب و منظم ظاهر شدیم. به همین خاطر کاملا از عملکرد تیمم راضی هستم.

سرمربی منچستریونایتد در ادامه گفت: شرایط چمن ورزشگاه خیلی خوب بود و این به بازیکنان ما اجازه داد تا بازی روانی از خود به نمایش بگذارند. امروز در خط حمله بسیار قدرتمند ظاهر شدیم و توانستیم فرصت‌های گل زیادی را خلق کنیم. مهاجمان ما نشان دادند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در این بازی نیز مثل بازی‌های دیگر فرصت گلزنی داشتیم اما تنها تفاوت این دیدار با دیدارهای قبلی ما این بود که توانستیم فرصت‌هایمان را به گل تبدیل کنیم. دوست دارم همیشه تیمم هجومی بازی کند و به گل برسیم.

دیوید مویس در ادامه درباره شایعه اختلافش با روبین فان‌پرسی گفت: هیچ مشکلی با فان‌پرسی ندارم. او بازیکن ارزشمندی برای تیم ماست. او 90 دقیقه‌ در بازی برابر فرانسه برای تیم ملی هلند به میدان رفته بود و در این دیدار کمی خسته بود. در هتل به فان‌پرسی گفتم که او را در این دیدار تعویض خواهم کرد و تنها دلیلی که فان‌پرسی را تعویض کردم خستگی او بود نه چیز دیگر.

منچستریونایتد هفته‌ آینده در دیداری حساس در خانه برابر لیورپول به میدان خواهد رفت.

نظرات بینندگان