کد خبر: ۱۵۱۳۸۲
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۱ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۲

تازه‌ترین تصاویر از سریال "پايتخت 3"

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تهیه‌کننده «پایتخت 3» تأکید کرد تمام لوکیشن‌ها و شخصیت های جدیدی که به این سریال اضافه می‌شوند بر مبنای قصه است و نزدیک شدن روایت این سریال به موضوعات ورزشی حضور بک مجری مشهور عرصه ورزش در این سریال را به دنبال داشته است.
 
الهام غفوری تهیه‌کننده «پایتخت 3» درباره آخرین وضعیت این سریال به مهر، گفت: ما سریال را بر مبنای قصه جلو می بریم و قصه، لوکیشن‌های بعدی ما را مشخص می‌کند. اکنون قرار نیست بازیگر جدیدی به سریال اضافه شود مگر اینکه به اقتضای قصه چنین اتفاقی بیفتد.
 
وی افزود: شخصیت‌های محوری و ثابت «پایتخت 3» خانواده معمولی هستند و اصولا اتفاقات حول محور زندگی آنها رخ می دهد. تنها رویکرد متفاوت ما در این سری از سریال نزدیک شدن به مباحث ورزشی است و به تازگی بهرام شفیع مجری ورزشی به ما پیوسته و قرار شده در استودیو برنامه «ورزش و مردم» بخش هایی از سریال با حضور او و علیرضا رضایی قهرمان سابق کشتی ایران و اولین مدال‌آور تاریخ کشتی ایران در دسته فوق سنگین المپیک ضبط شود.

در «پایتخت دو» با توجه به نزدیک شدن به انتخابات، موضوعات سیاسی در قصه مورد توجه قرار گرفته بود که از آن جمله می‌توان به نامه به رییس جمهور اشاره کرد.
 
از آن جایی که همواره مقدم می‌کوشد مباحث روز را در سریال‌هایش بگنجاند به نظر می رسد با توجه به نزدیک شدن به جام جهانی، این سریال توجه جدی به فوتبال داشته باشد و ازحضور چهره‌های ورزشی بهره بگیرد. پرداخت به ورزش کشتی نیز که به دلیل سیر قصه و ورود شخصیت نقی به این عرصه بوده است.
 
در خلاصه داستان سری سوم «پایتخت» آمده است: در شب عروسی ارسطو، حادثه‎ای روی می‎دهد که باعث می‌شود نقی که از چند ماه قبل بیکار است، پریشان و افسرده شود. او با تشویق خانواده به ورزش کشتی که در جوانی به آن مشغول بوده روی می‌آورد و پا در مسابقات کشتی پیشکسوتان می‎گذارد، اما ماجرایی در خلال کشتی پیش می‌آید که نقی و خانواده‎اش را وارد ماجراهایی تازه تر می‌کند.
 
محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، سارا و نیکا فوقانی اصل و علیرضا خمسه بازیگران اصلی این سریال هستند.
 
همچنین هنرمندانی چون مهران احمدی، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی و جمعی از بازیگران تئاتر به عنوان بازیگران مهمان در این اثر حاضر شده اند.

نظرات بینندگان