کد خبر: ۱۵۱۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۶ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۲

رامبد جوان: عملکرد صداوسیما افتضاح بود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رامبد جوان عملکرد صداوسیما در سال 92 را افتضاح دانست و گفت: صداوسیما در سالی که گذشت خیلی بد بود و به نظرم بزرگترین دلیلش هم این بود که تلویزیون پول نداشت.

این کارگردان و بازیگر که ساخت برنامه تحویل سال شبکه تهران را عهده‌دار است، در گفت‌و‌گو با ایسنا، درخصوص پرسشی مبنی بر اینکه آیا با مسئله‌ای همچون درخواست مبالغ نجومی از سوی برخی هنرمندان و میهمانان برای حضور در برنامه تحویل سال روبرو بوده است؟ توضیح داد: این مسئله چه اهمیتی دارد؟ یک بده بستانی است بین تهیه‌کننده و آن‌ها؛ این یک معامله است. فکر کنید من می‌خواهم جنسم را گران بفروشم. متر و معیارش را چه کسی تعیین کرده است؟

او در ادامه در این خصوص گفت: این موضوع یک موضوع درون حرفه‌ای است. یعنی ممکن است بنده یک جاهایی یک چیزهایی را ببینم که نسبت به آن معترض باشم ولی نباید بیایم آن را رسانه‌یی کنم. به عنوان یک آدم اخلاقی و حرفه‌ای معتقد هستم خارج از اصول نباید عمل کرد و این مسائل جزو درون گروهی در حرفه ماست.

رامبد جوان در این خصوص مثالی را عنوان کرد و گفت: آدم‌هایی هستند که با عددهای پایین زندگی می‌کنند، اما یک نفر هم برای یک ساعتی که به فلان برنامه آمده است، به عنوان مثال 20 برابر دستمزد آن فرد را برای یک ساعت گرفته است. در نتیجه درک این مساله برای او سخت می‌شود. تازه به نظر من کم هم گرفته است، به جهت اینکه محاسبات آن آدم با مردم عادی یکی نیست.
به گزارش ایسنا، رامید جوان برای لحظات سال تحویل، ویژه برنامه «گوشه دل تهرون» را به صورت تولیدی در شبکه تهران آماده می‌کند.

او در نشست این برنامه گفت: دلمان می‌خواست یک اپیزود ما نزدیک تحویل سال زنده باشد و 20 دقیقه شلوغ‌کاری زنده و جذاب داشته باشیم اما متأسفانه قرارمان این شد که کلا می‌خواهیم تولیدی کار کنیم.
نظرات بینندگان