کد خبر: ۱۵۲۱۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۷ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۲

کشف اموال جدید بابک زنجانی در هفته گذشته

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از کشف اموال جدید بابک زنجانی در داخل کشور طی هفته گذشته خبر داد و گفت: این پرونده تا زمانی که به آخرین یورو بدهی بابک زنجانی دست یابیم، ادامه دارد.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه هدف ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اجرای قانون ارتقای سلامت اداری است، درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده بابک زنجانی گفت: این پرونده از سوی دستگاه قضایی در حال بررسی است.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بابک زنجانی در حال بازجویی و محاکمه است، تصریح کرد: تیم هایی از دستگاه های مختلف مامور شناسایی اموال بابک زنجانی در داخل و خارج از کشور شدند و در حال فعالیت هستند؛ این یک روال عادی در دستگاه قضایی برای رسیدگی به پرونده بابک زنجانی است.

وی درباره زمان تعیین تکلیف پرونده بابک زنجانی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز  گفت: این پرونده تا زمانی که به آخرین یورواز بدهی بابک زنجانی دست یابیم ادامه دارد.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، در پاسخ به این سوال که آیا بدهی های بابک زنجانی وصول می شود یا خیر؟ تاکید کرد: این بدهی باید وصول شود و تمام تلاش ها برای توقیف اموال بابک زنجانی در خارج و داخل کشور ادامه دارد به طوری که هفته گذشته بسیاری از اموال وی در ایران توقیف شد.

یوسفیان ملا با بیان اینکه در هفته گذشته اموال جدیدی از بابک زنجانی کشف شد، ادامه داد: برای وصول بدهی های وی تلاش های جدی صورت می گیرد تا این بدهی ها  وصول شود.

وی به جزئیات موارد کشف شده جدید از پرونده بابک زنجانی اشاره نکرد.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه این ستاد در هر جلسه آمادگی رسیدگی به پرونده های فساد اقتصادی در تمامی ابعاد از جمله معوقات بانکی را دارد، تصریح کرد: ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی آماده رسیدگی به پرونده ها  کشف شده در حوره فساد اقتصادی خواهد بود
نظرات بینندگان