کد خبر: ۱۵۲۲۲۷
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۱ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۲

رویا تیموریان: پشت به پشت مادران سربازان اسیرمان باشیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 رویا تیموریان گفت: پشت به پشت مادران سربازان اسیرمان باشیم.

این بازیگر درباره‌ی سربازان ربوده شده کشور، تأکید کرد: 5 سرباز جوانمان مدتی است در اسارت به سر می‌برند؛ از این رو من به‌عنوان یک مادر وظیفه خود می‌دانم درخواستی کنم از مردم عزیز، که پشتیبانی خودشان را از کمپینگ حمایت از فرزندان این ملت،نشان دهند و چون خودم هم مادر هستم، قلبا و روحا احساسات بیشتری به این اتفاق دارم.

تیموریان افزود: باید با دلمان توجه بیشتری کنیم که اینها فرزندان همه ما هستند و همانطور که عزیزان زیادی را در دوران جنگ تحمیلی از دست دادیم وهمیشه سر تعظیم فرود می‌آوریم به مادران شهدا و جانبازان که برای ما عزیز و محترم و بزرگ هستند، در این شرایط بحرانی نیز تقاضا دارم از همه ملت ایران که این حمایت را از این فرزندان در اسارت، اعلام دارند.

وی همچنین در گفتگوی تلفنی در یک برنامه تلویزیونی تاکید کرد: این وظیفه عمومی است که همه ما به دور از سلایق فردی دور هم جمع شویم تا نظر سازمان‌های بزرگ مثل سازمان ملل را نیز جلب کنیم. قطعا مسئولین هم تلاش می‌کنند اما حمایت مردم می‌تواند با فشار به سازمانهای بین‌المللی باعث کمک بیشتر به نجات این فرزندان بشود چرا که تنها گناه آنان، انجام وظیفه برای حراست از مرزهای کشور بود.

تیموریان بیان کرد: در این لحظات ،مادران اینها، لحظه‌ای خواب به چشمشان نمی‌رود؛ کار ما شاید کوچک باشد اما می‌توان درکنار هم، پشت به پشت این مادران باشیم و خودمان را جای آنان بگذاریم.

این بازیگر گفت: این سایت www.tpm.ir (محل امضاء برای حمایت از سربازان اسیر شده در مرز کشور) تا آخر وقت روز دوشنبه 26 اسفند باز خواهد بود تا همه حمایتشان را برای آزادی آنان، اعلام کنند. امیدواریم همگی کاری کنیم که این جوانان،نوروز امسال، کنار خانواده‌هایشان باشند.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان