arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۵۰۸۸
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۱۵ - ۱۷ فروردين ۱۳۹۳

خانواده مرزبان ربوده شده بجنوردی سجده شکر بجا آوردند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : خانواده ˈرامین حضرتیˈ از پنج مرزبان دربند گروهک تروریستی جیش العدل، با تایید خبر ورود فرزندشان به کشور از سوی وزارت کشور، سجده شکر بجای آوردند.

به گزارش ایرنا با تایید خبر پاگذاشتن مرزبانان ربوده شده به میهن از سوی وزارت کشور، موجی از شادی در میان اعضای خانواده مرزبان ربوده شده بجنوردی ایجاد شد و همزمان برخی از مسوولان استان بخصوص پلیس مرزبانی در منزل این سرباز حضور یافتند.

ˈایوب حضرتیˈ برادر مرزبان ربوده شده بجنوردی گفت: خانواده ما همچون دیگر مرزبانان دربند، روزهای سختی را گذاراندند که این وضعیت تا حد زیادی غیرقابل توصیف است.

وی اظهار کرد: امروز خانواده ما گرچه از آزادی مرزبانان ربوده شده بخصوص برادرم ˈرامین حضرتیˈ خوشحالند، ولی خود را در غم شهادت گروهبانˈجمشید دانایی فرˈ شریک دانسته و از این رویداد متاثرند.

وی افزود: ما از سوی مسوولان کشوری و مرزبانی استان خراسان شمالی در جریان ورود مرزبانان ربوده شده قرار گرفتیم ولی از اینکه چه زمانی آنان به دیدار خانواده خود خواهند آمد؛ اطلاعی نداریم.

برادر مرزبان ربوده شده بجنوردی از تلاش دولتمردان جمهوری اسلامی در امر پیگیری برای آزادی مرزبانان دربند قدردانی کرد.

پنج مرزبان ایرانی اواسط بهمن ماه سال قبل از سوی گروهک تروریستی موسوم به ˈجیش العدلˈ ربوده و به خاک پاکستان منتقل شده بودند. ک/3

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان