arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۵۵۱۷۴
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۲۲ - ۱۷ فروردين ۱۳۹۳

مصوبات جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست دکتر روحانی

جلسه هیات دولت عصر امروز (یکشنبه) به ریاست دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار شد و اعضای دولت در خصوص مهمترین مسائل و مباحث روز کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 جلسه هیات دولت عصر امروز (یکشنبه) به ریاست دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار شد و اعضای دولت در خصوص مهمترین مسائل و مباحث روز کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 

به گزارش انتخاب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری؛ در این جلسه تعدادی از پیشنهادهای دستگاه های اجرایی پس از بررسی، به تصویب هیات وزیران رسید که اهم آنها عبارتند از :

تصویب آیین نامه نظارت و مراقبت الکترونیکی برخی از زندانیان واجد شرایط از قبیل زندانیان در زمان مرخصی یا اشتغال در زندان های باز و موسسات صنعتی، کشاورزی و خدماتی و زندانیان محکوم به حبس جایگزین و برخی زندانیان جرایم نقدی.

آیین نامه اجرایی فعالیت کشاورزانی که در اثر حوادث غیر مترقبه از جمله خشکسالی خسارت دیده اند و قادر به پرداخت حق بیمه اجتماعی در موعد مقرر نشده اند، از پرداخت جریمه و بخشودگی جریمه دیر کرد تسهیلات بانکی پرداختی به آنان.

آیین نامه نحوه وصول مطالبات نقدی دستگاه های اجرایی از بخش خصوصی و تعاونی بابت ارایه خدمات یا فروش محصول یا صدور مجوز به میزان بیش از یک میلیارد ریال به صورت نسیه.

آیین نامه تخفیف پلکانی قیمت پایه خوراک گاز واحدهای پتروشیمی به منظور تحریک و تشویق این واحدها به توسعه سرمایه گذار در صنایع تکمیلی و پایین دست و اشتغال زایی بیشتر با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته.

اصلاح تعرفه برق خانگی شهرستان های داراب و زرین دشت

برقراری فوق العاده شغل موضوع بند(5) ماده(68) قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارکنان دستگاه های اجرایی منوط به اصلاحات ساختاری و ساماندهی نیروی انسانی.

افزایش سقف کمک های بلاعوض برای کشاورزان و دامداران خسارت دیده منطقه شرق استان اصفهان به سی میلیون (30.000.000) ریال و موافقت با امکان هزینه کرد اعتبار هفتصد میلیارد (700.000.000.000) ریالی مصوب دولت در چارچوب طرح تملک دارایی های سرمایه ای و هزینه ای در همان استان.
نظرات بینندگان